خرید پارچه شلواری عمده

منابع مختلف سابقه اولین کت و شلوار را مربوط به کشور آلمان می ‌دانند و طبق اطلاعات به دست آمده از ظاهر کت مذکور، چهارخانه و شلوار کوتاه تا بالای قوزک پا بوده است. شواهد بسیاری نشان می‌دهد که شلوار از عناصر اصلی پوشاک ایرانیان بوده و در فرهنگ‌ها و تمدن‌های دیگر از جمله آشوریان، بابلیان و یونانیان وجود نداشته است. یکی از مهم ترین نکات که آقایان در انتخاب کت و شلوار می بایست رعایت نمایند، متناسب بودن کت و شلوار انتخابی با استایل شان می باشد.
...

پارچه کودری اصفهان

اگر قصد دوخت مانتو طرح دار، مانتو گلدار و یا انواع شلواری زنانه لطیف و خنک دارید، پارچه کودری اصفهان، انتخاب مناسبی برای این امر می باشد. این دسته از منسوجات در بین بانوان طرفداران زیادی دارد و از این رو دست به بررسی و معرفی و در نهایت عرضه آن ها به صورت عمده زدیم. خرید بی دردسر، قیمت پارچه نخی کودری، ارسال به سراسر کشور، مشاوره و ارسال کالیته تنها بخشی از خدمات فروشگاه آنلاین پارچه نساجی آنلاین است که رسالتش ارائه انواع پارچه با کفیت به صورت عمده، طاقه ای و کیلویی است.
...

پارچه ریون

طبق تعریف انستیتو نساجی ریون به الیافی گفته میشود که تمام آن و با بیشتر آن از سلولز بازیافته تشکیل شده باشد. بنابراین ریون انواع مختلفی از الیاف مثل ویسکوزریون و با کو پرانیوم ریون را پوشش می دهد. لازم به ذکر است که ریون به الیاف سلولزی بازیافتی اصلاح شده مثل استات ها اتلاق نمی گردد. شرح کوتاهی در رابطه با تاریخچه ریون در ابتدای فصل اول آمده است. تولید ریون از طریق سه روش زیر امکان پذیر است الف- ویسکوز ب- کوپرامونیوم ج- حلال بخش بزرگی از ریون مصرفی جهان به روش ویسکوز تهیه می گردد ماده اولیه برای ...

پارچه لینن و کنفی

پارچه لینن که گاهی به اشتباه لنین هم گفته میشود، همان پارچه کنفی است و برای فصل تابستان بسیار مناسب است. این پارچه از ترکیب الیاف طبیعی و مصنوعی درست میشود. بهترین نوع این پارچه دارای درصد بالایی پنبه (حدود ۷۰ درصد) و درصد پایینی ترکیب پلی استر و ویسکوز میباشد. با کاهش مقدار پنبه و ویسکوز و افزایش پلی استر از مرغوبیت پارچه کاسته میشود. پارچه لینن مقاوم است و با ماشین لباسشویی به راحتی شسته میشود.
...

فروش پارچه ترگال کجراه اصفهان

یافتن مرجعی قابل اطمینان برای خرید پارچه، همواره از دغدغه های معمول تولیدکنندگان پوشاک و مغازه داران بوده است. این مهم با پیشرفت تکنولوژی و پیدایش کسب و کارهای آنلاین و اینترنتی تا حدود زیادی بر طرف شده و برندهای معتبری که دیدگاه بلندمدت برای این قضیه داشته اند، تماما به این دنیا ورود کرده اند.
...

پارچه هایی که کمتر درباره آن ها شنیده اید

هنگام خرید لباس، کیف یا کفش و غیره به انواع اجناس پارچه با نام‌های عجیب و غریب مانند دانتل، بنگالین، لیوسل و غیره برمی‌خورید که اغلب روح خود فروشنده نیز به تفاوت آنها التفات ندارد و اگر از وی بپرسید که مثلاً تفاوت پلی استر و پلی اورتان چیست؟ شروع به بافتن فلسفه‌ می‌کند. ما به دور از تمام سفسطه‌ها برآن آمدیم تا مجموعه‌ای کامل از انواع پارچه را با کمک گرفتن از نساجان خارجی و وطنی جمع آوری نماییم.
...

انواع پارچه از الیاف طبیعی تا مصنوعی

بشریت از زمان پدران پدربزرگش تاکنون در پی پوشاندن بدنش بوده و هست. اوایل این مهم به وسیله‌ی برگ درختان انجام می‌گرفت و با کشتار حیوانات و پوشیدن پوستشان یا کشف گیاهان و جانورانی مانند پنبه و کرم ابریشم و اختراع نخ و پارچه یکی از بزرگترین مشکلات بشر متولد شد: حالا چی بپوشم؟! در این مقاله معروف ترین انواع پارچه را معرفی می‌کنیم.
...

پیشینه ی رنگ رزی و نقش بندی روی پارچه

رنگ رزی و چاپ نخها و پارچه ها از قدیم الایام وجود داشته و آثاری از پارچه های رنگ شده در خرابه های روم مربوط به دو قرن قبل از میلاد یافت شده است. آثار بدست آمده از هند و چین و مصر وجود چاپ و رنگرزی پارچه را در سه تا پنج هزار سال قبل از میلاد نشان میداد. با پیشرفت تمدن و گسترش شهرنشینی به خصوص در مناطق خوش آب و هوا و سرزمین امپراطوریهای بزرگ استفاده از
...

رنگرزی الیاف پشم

رنگرزی مخلوط های پشمیا سلولزی دوام پارچه های مخلوط پشم / پنبه ، نسبت به پارچه های ۱۰۰٪ پشمی، بسیار عالی بوده ولی دارای نواقص هائی از قبیل، افتادگی ، بد قوارگی، عدم حفظ پلیسه و بهبود . خواهد داشت. مخلوط کردن این دو لیف طبیعی با همدیگر در سراسر جهان ، علاقه امروزه، در مخلوط در لباس هایی از قبیل پارچه های پیراهنی استفاده قرار میگیرد. امروزه پیشرفت های زیادی در بهبود برخی از از قبیل مقاومت در برابر آب رفتگی، شستشوی و به صورت گرفته است.
...

متاسفانه برای فیلتر شما مطلبی یافت نشد


لطفا محدودیت فیلتر خود را تغییر دهید.

۹۰
سال سابقه فعالیت
۳۰۰
تعداد مشتریان
۴۰۰
تنوع محصولات
تمامی حقوق این سایت متعلق به نساجی افیونی می باشد