نساجی آنلاین، مرجع خرید عمده پارچه شلوارک مردانه

عرضه انواع پارچه شلوارک به صورت عمده

یکی از دسته پارچه های پر مصرف در البسه ی مردانه به خصوص در فصل تابستان، پارچه شلوارک می باشد. نساجی آنلاین، به عنوان یکی از برترین و تخصصی ترین عمده فروشان پارچه در ایران، عرضه کننده بهترین و با کیفیت پارچه های شلوارک مردانه در سطح کشور است و شما قادر خواهید بود این قبل  منسوجات را با قیمتی مناسب و به صورت عمده از ما خریداری کنید. بیشتر پارچه های معرفی شده در این دسته از کالیته پدیده هستند که رنگبندی های مخصوص به خود را دارا می باشند. هر چند اغلب خانواده ها به طور معمول دست به دوخت شلوارک آن هم از روی لباس های قدیمی و یا لباس هایی که دیگر به صورت نرمال و استاندارد قابل پوشیدن نیستند، می زنند اما همان طور که در جریان هستید، دوخت شلوارک در کارگاه های تولید لباس، اتفاقی دور از انتظار نبوده و نیست و تولیدکنندگان شلوارک همواره به دنبال ایجاد طرح های متنوعی از این قبیل محصولات هستند. لذا با توجه به نیاز بازار فعلی، پخش پارچه شلوارک را در دستور کار قرار دادیم تا از این جهت توانسته باشیم تامین کننده قابل قبولی برای این دسته از منسوجات باشیم. از آن جا که پارچه های شلوارکی نیز دسته بندی های مخصوص به خود را دارند، در ادامه به برخی از این مدل ها اشاره می کنیم.


شلوارک چیست؟

شلوارک در واقع پوششی محسوب می شود که در ساله ای اخیر طرفداران بسیار پیدا کرده به همین دلیل تولید و فروش آن مسیر رو به رشد و صعودی ای را داشته است. شلوارک را می توان به معنی شلوار کوتاه دانست. هم چنین می توان آن ها را نسبت به سطح پوششان - از کمی بالاتر از زانو تا نیمه بین زانو تا مچ پا - دسته بندی کرد. با توجه به پوشش تعیین شده و انتخابی، مسلما نوع دوخت و نوع پارچه ی انتخابی برای تولید آن ها متفاوت خواهد بود. به شما پیشنهاد می کنیم که چنانچه قصد خرید عمده پارچه شلوارک مردانه را دارید، با کارشناسان ما تماس حاصل کنید.

انواع پارچه های شلوارکی

محصولاتی که در بالا مشاهده می کنید تماما از جنس پلی استر پنبه و با عرض ۲ متر می باشند و وزن آن ها حدود ۲۴۵ گرم محاسبه شده است. هم چنین همان طور که مشخص است، تماما پارچه های شلوارک طرحدار هستند و از این باب، جذابیت خاصی برای مصرف کننده خواهند داشت. نرم بودن و راحتی، از دیگر ویژگی های کاربردی این دسته از محصولات به شمار می رود. به هنگام خرید پارچه شلوارک، نکته ی حائز اهمیتی که باید به به آن توجه داشته باشید، بسته به نوع کاربردی دارد که میخواهید داشته باشد. لذا هنگام خرید، باید به فکر شکل نهایی محصول باشید؛ برای مثال توجه به اینکه کمر کشی باشد یا کمر بند خور و همینطور توجه به جنس آن که نخی باشد یا پلی استر. مشخص است که مدل تولیدی هر کارگاه دوخت می تواند اسپرت، خانگی، مجلسی و ... باشد که به نیاز بازار بر می گردد.

نساجی آنلاین، ارائه دهنده‌ی انواع پارچه به صورت عمده، طاقه ای و کیلویی

                    انواع پارچه های تترون
                    انواع پارچه های فاستونی
                     انواع پارچه های ترگال
                    انواع پارچه های ملحفه ای
                    انواع پارچه های کجراه
                      انواع پارچه های مانتویی

نساجی آنلاین بزرگترین عمده فروش پارچه

انواع پارچه های کیلویی، طاقه ای و عمده
تمامی حقوق این سایت متعلق به نساجی افیونی می باشد