نساجی آنلاین، مرجع فروش عمده پارچه تریکو

پخش عمده پارچه تریکو

چنانچه قصد شما تهیه و تولید پوشاک با کاربری مناسب و کیفیت قابل قبول است، ابتدا به ساکن مهم ترین نکته تهیه ی ملزومات اولیه و ابتدایی مربوط به آن است. از آنجا که تناسب محصول نهایی برای هر تولیدکننده ای مسئله ای مهم و حائز اهمیت است، انتخاب پارچه ی مناسب که هم از نظر قیمت و هم از نظر کیفیت در حد استاندارد باشد، همواره مطرح است. در طراحی محصولاتی مانند شلوار، تیشرت، ساپورت، لباس زیر و ... مهم ترین پارچه، معمولا پارچه تریکو است. نساجی آنلاین به عنوان یکی از معتبرترین مراکز فروش عمده پارچه تریکو، قصد دارد نکات مهمی را در خصوص این قبیل منسوجات را به شما متذکر شود. بنابراین اگر برای شما هم سوال است که پارچه تریکو از کجا بخرم با ما همراه شوید و از مطالب ما بهره ببرید.


تریکو چیست ؟

ریشه واژه تریکو، برگرفته از عبارت tricot می باشد و به نوع خاصی از بافت حلقوی تاری نسبت داده می شود. البته آنچه به عنوان تعریف پارچه تریکو در بازار پارچه مطرح می شود با اصل ماجرا تفاوت دارد وبین تعریف اصلی و آنچه در ایران از آن به عنوان تریکو یاد می شود، تفاوت هایی دارد. به طور معمول تعبیری که از عبارت تریکو در بین عام مردم استنتاج می شود، بافت های حلقوی پودی که در دو نوع تخت و گرد فرآوری می شود، می باشد. در هرصورت از آن جا که نساجی آنلاین یک مرکز پخش پارچه بزرگ در ایران محسوب می شود، یکی از معدود منابع معتبر فروش عمده پارچه تریکو (با هر تعریفی!) محسوب می شود. بنابراین بهتر است قیمت انواع پارچه تریکو را از ما بخواهید و سپس نسبت به تهیه ی آن اقدام کنید.

اشاره به برخی نکات هنگام خرید پارچه تریکو

همواره پیش از خرید هر گونه محصولی، کسب اطلاعات در خصوص آن، اقدامی هوشمندانه محسوب می شود. در خصوص پارچه تریکو نیز نکاتی وجود دارد که به طور معمول تولیدکنندگان و فروشندگان پارچه تریکو و خریداران حرفه ای از آن با خبر هستند. هدف نساجی آنلاین به عنوان یک مرجع بزرگ در زمینه فروش عمده، طاقه ای و کیلویی پارچه، آگاه سازی همه جانبه ی شما از این قبیل مباحث و پارامترهاست. بنابراین هر زمان نیاز به مشاوره داشتید کافی است با ما تماس حاصل کنید و از کم و کیف کار کسب اطلاع کنید.


تعیین وزن یا متراژ در کیلوگرم

از آنجا که صفر تا صد تولید و همین طور فروش عمده پارچه تریکو بر اساس کیلوگرم ارزیابی می شود، لذا نیاز است هنگام خرید عمده پارچه تریکو از این مسئله (گرماژ) آگاهی داشته باشید.

عرض تکمیل شده پارچه تریکو

نمود این نکته در محصول نهایی تولید شده از پارچه تریکو است. هنگام تهیه ی اقلام مورد نیاز خود از مرکز فروش عمده پارچه تریکو، حتما تناسب الگوی جنس تولیدی خود را در نظر داشته باشید.


جنس نخ پارچه تریکو

بافت پارچه تریکو می تواند از چند نوع جنس مختلف باشد. با توجه به این موضوع، کیفیت و قیمت های متقاوتی از آن  در بازار نساجی زمان خرید پارچه تریکو به صورت عمده به چشم می خورد.

نام بافت پارچه تریکو

در عمده فروشی پارچه تریکو، نام این بافت ها به چشم می خورد : بافت یکرو، دورو، دورس، جودون، دیور. هر کدام از این بافت ها، ضخامت و شکل ظاهری مخصوص خود را به پارچه می دهند.

چرا خرید اینترنتی پارچه تریکو

بدون شک همواره پارامتر قیمت، از اصلی ترین و غیرقابل اجتناب ترین عواملی است که در هر زمینه ای اثر گذار است. در صنعت نساجی نیز، محصولات تولید شده از پارچه تریکو به طور معمول از قیمت مناسب تری برخوردار هستند. در نتیجه اکثر اقشار جامعه در نهایت توان خرید آن ها را خواهند داشت. البته ناگفته نماند که به دلیل گستردگی کاربرد منسوجات تریکو، امکان تولید البسه لوکس و شیک نیز دور از دسترس نخواهد بود. در نتیجه یک بازار کار خوب برای پخش عمده پارچه تریکو همواره در کشور وجود دارد. به موارد بالا، کاربرد های آن را نیز اضافه کنید. با این حساب می توان به چرایی خرید آنلاین پارچه تریکو به سادگی پی برد. همان طور که قبلا نیز اشاره کردیم، اقلامی هم چون لباس زیر، جوراب و ... از منسوجات مربوط به این دسته به حساب می آیند.

نساجی آنلاین بزرگترین عمده فروش پارچه

نساجی آنلاین، ارائه دهنده‌ی انواع پارچه به صورت عمده، طاقه ای و کیلویی

                    انواع پارچه های تترون
                    انواع پارچه های فاستونی
                     انواع پارچه های ترگال
                    انواع پارچه های ملحفه ای
                    انواع پارچه های کجراه
                      انواع پارچه های مانتویی
انواع پارچه های کیلویی، طاقه ای و عمده
تمامی حقوق این سایت متعلق به نساجی افیونی می باشد