نساجی آنلاین، ارائه کننده پارچه دیور به صورت عمده

عرضه پارچه دیور عمده

پارچه دیور از قماش پارچه های کشی بوده و کشسانی بودن آن وابسته به مقدار لاکرا به کار رفته در بافت آن می باشد. از آن جا که مقاومت پارچه های دیور بالا بوده و از نظر قیمت نیز به صرفه و مناسب می باشند، خرید پارچه دیور به طور معمول در دستور کار تولید کنندگان پوشاک قرار دارد. به طور خلاصه برای تهیه ی این دست از منسوجات، عبارت هایی نظیر پارچه دیورکش یا پارچه دیور مجلسی به گوش می خورد و خریداران نیز معمولا از طریق عبارت قیمت پارچه دیور کش به دنبال تهیه ی آن با مناسب ترین هزینه ی ممکن هستند. کاربرد عرف پارچه های دیور در زمینه دوخت مانتو و تولید تی شرت است. از آن جا که نساجی آنلاین به عنوان یک مرجع کامل و جامع در زمینه عرضه پارچه به صورت عمده، طاقه ای و کیلویی می باشد، امکان فروش پارچه دیور را نیز در مجموعه خود فراهم آورده است.


انواع پارچه دیور

دیور به صورت کلی به دو دسته یکرو و دو رو تقسیم بندی می شود. به دنبال استقبال قابل قبولی که از پارچه دیور اعلا در بازار شده، تعداد زیادی از تولید کنندگان بر آن شدند تا روح تنوع را در محصولاتشان بدمند و لذا دسته جدیدی به نام دیور چاپی نیز این روزها طرفداران خاص خود را دارد. برای پیاده سازی عمل چاپ، غالبا از دیور یکرو بهره گرفته می شود. همین طور برای چاپ سابلمیشن هم می توان از پارچه دیور استفاده کرد. دلیل این امر به ساختمان پارچه دیور بر می گردد. دیور از نخ های پلی استر بافته شده و از این رو برای عمل قید شده نیز قابل استفاده است. حتی تولیدکنندگان پوشاک قادرند دیور خام ( به معنای چاپ نخورده) را تهیه کرده و سپس مطابق سلیقه و طرح خود، پس از اعمال برش مناسب، عملیات چاپ را انجام دهند.


پارچه دیور مانتویی

هرگاه صحبت از پارچه مانتویی مطرح باشد، برندها و طرح های متنوعی در بازار وجود دارد که کما بیش با آن ها آشنا هستید. یکی دیگر از دسته منسوجاتی که به عنوان پارچه مانتویی نیز کاربرد دارند، پارچه های دیور (دیورکش) هستند. جالب است بدانید که پارچه دیور، بسیار مرغوب و پرفروش بوده و در واقع اگر شما پارچه دیور درجه یک برای دوخت مانتو تهیه کنید، نتیجه کار بسیار چشم نواز و دوست داشتنی خواهد بود. پارچه دیور نیز همانند بسیار دیگری از انواع پارچه ها به صورت کیلویی به فروش می رسد. لذا عبارت پارچه دیور کیلویی نیز، واژه ی پرکاربردی در ادبیات خریداران خواهد بود. دلیل فروش کیلویی آن نیز به یکسان بودن طول و عرض کشسانی آن بر می گردد. مزیت دیگر این دست از منسوجات، گرماژ و رنگ های متفاوت موجود از آن است و به همین سبب است که ما هم پارچه دیور نازک و هم پارچه دیور ضخیم در رنگبندی های مشتری پسند زیادی در بازار شاهد هستیم.

دلایل محبوبیت پارچه دیور

همان طور که اشاره شد، یکی از کاربردهای روتین و معمول پارچه دیور در زمینه مانتو است. بنابراین به طور حتم، بانوان از مشتریان پر و پا قرص این مدل از پارچه ها هستند. مانتوهای تولید شده از پارچه دیور تن پوش بسیار زیبایی دارند، کیفیتشان بالا و بسیار متنوع هستند. هم چنین بد نیست بدانید که ظاهر این پارچه ها حالت بافت شبکه ای داشته و با ماشین های گردبافی بافته می شوند. به مطالب بیان شده این نکته را نیز اضافه کنید کهپارچه دیور مانتویی به دلیل کشسایی بودنش  بسیار راحت است. البته ناگفته نماند که باتوجه به نکته ی مذکور، منسوجات دیور از قیمت های متفاوتی نیز برخوردار هستند. پارچه هایی نظیر دیور، کتان کش، ریون، فیونا، ترگال و کجراه مانتویی از مثال های معمول و معروف پر فروش و کاربردی در صنعت نساجی هستند که در کیفیت های مختلف در سطح بازار خرید و فروش می شوند. نساجی آنلاین، مرکز فروش پارچه دیور به صورت عمده بوده و امکان ارسال به سراسر کشور را نیز فراهم آورده است.

نساجی آنلاین بزرگترین عمده فروش پارچه


نساجی آنلاین، ارائه دهنده‌ی انواع پارچه به صورت عمده، طاقه ای و کیلویی

                    انواع پارچه های تترون
                    انواع پارچه های فاستونی
                     انواع پارچه های ترگال
                    انواع پارچه های ملحفه ای
                    انواع پارچه های کجراه
                      انواع پارچه های مانتویی
انواع پارچه های کیلویی، طاقه ای و عمده
تمامی حقوق این سایت متعلق به نساجی افیونی می باشد