نساجی آنلاین، مرجع فروش انواع پارچه پالتویی به صورت عمده

پارچه پالتویی

بدون شک پالتو، از برجسته‌ترین و پرطرفدارترین بالاپوش‌های گرم‌کن در فصول‌ سرد سال است و در زمستان‌ به وفور بر تن افراد مشاهده می شود. پالتو به خصوص در مناطق سردسیری طرفداران پرشماری دارد و لذا تولیدکنندگان پوشاک در این قبیل مناطق همواره به فکر دوخت آن هستند. هرچند پوشیدن پالتو فقط در برهه ی خاصی از سال مرسوم است اما به طور طبیعی صنعت مد تاثیرات خاص خود را بر آن گذاشته است و نوع دوخت، رنگ و حتی پارچه مصرفی آن را تحت تاثیر قرار داده است. به طور حتم ما در اینجا قصد داریم تا بهترین پارچه برای پالتو را به شما معرفی کنیم تا بتوانید با خیالی آسوده نسبت به خرید عمده پارچه پالتو با قیمت مناسب اقدام کنید و نسبت به تولید آن اقدام کنید. در کنار مباحث مطرح شده، سوالاتی نظیر پارچه برای پالتو بچه گانه و یا پارچه پالتو ارزان قیمت نیز در ذهن شما نقش خواهد بست که سعی داریم پاسخگوی آن ها باشیم. نساجی آنلاین یکی از بزرگترین و معتبرترین مراجع فروش عمده پارچه پالتو در کشور است.


انواع پارچه پالتو

برای تهیه ی پالتو از انواع مختلفی از پارچه ها استفاده می شود. به طور خلاصه اگر بخواهیم به انواع پارچه پالتو اشاره کنیم باید به : پارچه پشمی برای پالتو، پارچه فوتر پالتو، پارچه موهر پالتو، پارچه کشمیر برای پالتو، پارچه چرم برای پالتو و پارچه ابریشمی برای پالتو اشاره داشت. در واقع به هنگام انتخاب پارچه مناسب برای پالتو باید عوامل مختلفی را در نظر گرفت و به سوالات مختلفی پاسخ داد. تولیدکنندگان پوشاک باید در نظر بگیرند که پالتو را برای چه منطقه ای تولید می کنند؟ آیا برای مناطقی که زمستان سرد دارنند یا زمستان های خیلی سرد! در ادامه به برخی نکات جالب توجه در خصوص جنس پارچه پالتو اشاره خواهیم کرد. به هرصورت تلاش خواهیم کرد تا هم مناسب ترین پارچه پالتو مردانه و هم مناسب ترین پارچه پالتو زنانه را به شما معرفی کنیم. چنانچه پسند شما پالتوهای سبک و بدون پرز باشد، پارچه های کشمیر، انتخاب قابل قبولی هستند. کشمیر هم وزن سبک دارد و هم گرم است. پارچه های پشمی عایق خوبی برای گرما هستند و نیاز شما را بر طرف می کنند و از همه مهم تر مقاومت بالایی در برابر شست و شو و یا ساییدگی دارند. پارچه های چرمی نیز مسلما بسیار شیک، خوش جلوه و با کلاس هستند. دیگر پارچه کاربردی برای پالتو، پارچه فوتر است. پارچه های فوتر عمر طولانی دارند و در انواع اسپرت، رسمی، فانتزی و یا برای تیپ های رسمی کاربرد دارند. برای اطلاع از قیمت پارچه فوتر پالتویی حتما با ما تماس حاصل کنید. به طور کلی پارچه های فوتر پالتویی از سایر انواع پارچه های پالتویی پرطرفدارتر و قیمت مناسب تر می باشد. پارچه های ابریشمی نیز دنیای خود را دارند ولی اغلب به دلیل گران قیمت بودن، کمتر مورد توجه می باشند.


توضیحات برای عکس ثبت نشده
توضیحات برای عکس ثبت نشده
توضیحات برای عکس ثبت نشده
توضیحات برای عکس ثبت نشده
توضیحات برای عکس ثبت نشده
توضیحات برای عکس ثبت نشده

پارچه پالتویی مدل پالتو زنانه با پارچه فوتر پارچه پالتویی جدید پارچه پالتویی کشمیر پارچه پالتویی پشمی مدل پالتو با پارچه مخمل انواع پارچ

نساجی آنلاین، ارائه دهنده‌ی انواع پارچه به صورت عمده، طاقه ای و کیلویی

                    انواع پارچه های تترون
                    انواع پارچه های فاستونی
                     انواع پارچه های ترگال
                    انواع پارچه های ملحفه ای
                    انواع پارچه های کجراه
                      انواع پارچه های مانتویی
انواع پارچه های کیلویی، طاقه ای و عمده
تمامی حقوق این سایت متعلق به نساجی افیونی می باشد