معرفی پارچه فروشی آنلاین نساجی آنلاین

پارچه فروشی آنلاین نساجی آنلاین با بیش از یک قرن سابقه در حوزه های بافت رنگرزی و تکمیل پارچه فعالیت داشته و از بنیان گذاران پارچه های کش باف و گردباف به مدیریت مرحوم محمد حسین افیونی چیان بوده است و پس از آن تولید پارچه های کتان به مدیریت مرحوم رضا افیونی چیان ادامه پیدا کرده و در حال حاضر مشغول به تولید پارچه های تترون و ترگال و کجراه و فاستونی و مانتویی و از معتبر ترین برند های موجود در بازار است. حضور این گروه در تولید پارچه از گذشته تا کنون ثمره پشت کار و تخصص و رفتار منصفانه و رعایت حقوق مشتری بوده است این گروه در نظر دارد با ایجاد فضای کسب و کار الکترونیک و ایجاد بزرگترین پارچه فروشی آنلاین گامی مهم در راستای تجارت الکترونیک برداشته که هم برای تولید کننده و هم برای مصرف کننده مفید و مقرون به صرفه باشد و با عرضه‌ی انواع پارچه های ایرانی در پارچه فروشی آنلاین از تولید داخلی حمایت کند. وظیفه خود می دانیم که در عرصه پارچه فروشی آنلاین پاسدار حقوق مصرف کننده باشیم.

عرضه بهترین ها در پارچه فروشی آنلاین

بشریت از زمان پدران پدربزرگش تاکنون در پی پوشاندن بدنش بوده و هست. اوایل این مهم به وسیله‌ی برگ درختان انجام می‌گرفت و با کشتار حیوانات و پوشیدن پوستشان یا کشف گیاهان و جانورانی مانند پنبه و کرم ابریشم و اختراع نخ و پارچه یکی از بزرگترین مشکلات بشر متولد شد: حالا چی بپوشم؟! پارچه از انواع مواد خام ساخته می‌شود که هم به صورت طبیعی و هم به صورت مصنوعی و هم ترکیبی از هر دو وجود دارند. پارچه را می‌توان بر اساس منشا الیاف، نوع پردازش و استفاده‌ی نهایی طبقه بندی کرد. پارچه ‌های طبیعی آن دسته پارچه‌هایی هستند که بشر آنها را با افتادن به جان طبیعت و قلع و قمع آن می‌سازد. از این دسته می‌توان به پوست حیوانات، پیله‌ی کرم ابریشم و دانه‌های گیاهان اشاره کرد. این نوع پارچه تنفس می‌کند و علاوه بر نرم و بادوام بودن حساسیت ایجاد نمی‌کند. پارچه‌ طبیعی بهترین انتخاب برای همه است. این پارچه در اثر اشعه‌ی فرابنفش تغییر رنگ نمی‌دهد. خلاصه که همه‌ی فضایل پارچه ‌ای در این پارچه نهفته است.

تاریخچه تولید پارچه در ایران

پیشینه بافت پارچه در ایران به هزار‌ه‌های پیش از میلاد می‌رسد. نمونه‌های قدیمی بسیاری نیز در کاوش‌ها به دست آمده است. دوک نخ‌ریسی اولین وسیله پارچه بافی است که الیاف را به نخ تبدیل می‌کند. تکامل این وسیله نقش مهمی در پیشرفت فن نساجی داشته و مقدمه پیدایش چرخ نخ ریسی بوده است. یافته‌های باستان‌شناسی نشان‌دهنده استفاده دوک از دوره نوسنگی است. در بسیاری از محوطه‌های باستانی عصر نوسنگی ایران دوک‌های متعددی یافت شده‌اند. مهری به دست آمده از محوطه چغامیشِ خوزستان متعلق به ۳۳۰۰ ق‌م زنی را در حال نخ‌ریسی نشان می‌دهد. دستگاه بافندگی وسیله بعدی است که تاریخ ابداع آن به اوایل هزاره چهارم قبل از میلاد می‌رسد. بر روی مهری که از شوش به دست آمده است، دو نفر در کنار دستگاه بافندگی نقش شده‌اند که نشان‌دهنده وجود این حرفه در آغاز عصر شهرنشینی است. این دستگاه یکی از دستاوردهای تاریخ تمدن است که تمدن‌های ایران، چین، سوریه و مصر در تکامل آن سهم بسزایی داشته‌اند. کار دستگاه بافندگی درهم تنیدن تار با پود است. دستگاه بافندگی تارها را به حالت کشیده نگاه می‌دارد تا پودها را به‌آن ببافند. نخستین بافته یافت شده از تپه یحیی در کرمان، متعلق به هزاره پنجم قبل از میلاد و از نخ‌هایی است که از الیاف حیوانی به دست آمده‌اند.

سوالات متداول
به طور عمده تمام تولید کنندگان لباس (کارگاه های تولیدی پوشاک) و مغازه داران عزیز می توانند اقلام مورد نیاز خود را از ما تهیه کنند.
تنها کافی است با شماره 09132296135 (افیونی) تماس بگیرید و ضمن مطلع شدن از آخرین قیمت ها، نسبت به خرید نیز اقدام کنید.