پارچه کجراه عمده

پارچه کجراه عمده
بزرگترین مرکز فروش عمده پارچه کجراه
برای خرید و استعلام قیمت با شماره 09132296135 تماس حاصل فرمایید
فروش فقط به صورت عمده

پارچه کجراه عمده

پارچه کجراه عمده - نساجی آنلاین

پارچه کجراه عمده، عبارتی است که قطع به یقین شما را به این صفحه از وب سایت نساجی آنلاین مرجع فروش عمده پارچه کشانده است. دنیای پارچه ها، متشکل از محصولات بیشماری است که پارچه کجراه عمده، یکی از آن ها می باشد. پیش آغاز توضیحات مربوط به این نوع پارچه، لازم می دانیم به شما مخاطبان عزیز اطلاع دهیم که نساجی آنلاین، مرکز فروش عمده پارچه کجراه می باشد. بنابراین اگر برای تولید منسوجات خود به این محصول نیاز دارید، می توانید روی خرید عمده پارچه کجراه از ما حساب باز کنید. برای به دست آوردن قیمت پارچه کجراه عمده می بایست با شماره تماسی که در زیر آورده شده تماس حاصل فرمایید. پارچه کجراه عمده در رنگ های مختلف و توسط برندهای گوناگون تولید می شود و سپس روانه بازار می گردد. نساجی آنلاین به عنوان یکی از بزرگترین مراکز پخش پارچه کجراه، به خوبی قادر است تامین کننده این محصول برای تولیدی های پوشاک مختلف باشد. امروزه کمتر کسی پیدا می شود که این پارچه و کاربردهای آن را نشناسد. بنابراین این مقاله برای کسانی که در حوزه های مربوط به نساجی مشغول به کار هستند، چندان به چشم نخواهد آمد. در عوض برای آن دست از کاربرانی که به تازگی حرفه نساجی را شروع نموده اند، در حال راه اندازی مغازه پارچه فروشی هستند، تولید کننده پوشاکی هستند که تا به حال از پارچه کجراه عمده استفاده نکرده اند و یا دانشجویی هستند که قصد تحقیق در مورد این طرح از پارچه ها را دارند، کاملا مفید واقع خواهد شد. بنا داریم در این نوشتار به پرسش پارچه کجراه عمده از کجا بخرم پاسخ درخوری بدهیم. هر چند جواب سوال مطرح شده در قبل از همین حالا مشخص است: خرید عمده پارچه کجراه از نساجی آنلاین، بهترین جواب ممکن خواهد بود.

دریافت مشاوره و قیمت | ۰۹۱۳۲۲۹۶۱۳۵

پارچه کجراه عمده چیست

اولین گام در مسیر آشنایی با پارچه کجراه عمده، پی بردن به چیستی آن است. نکته کوچکی که در این بین وجود دارد این است که واژه عمده، تغییری در اصل معنای یک عبارت ایجاد نخواهد کرد و تنها بر جنبه ی میزان و متراژ اثر خواهد گذاشت. بنابراین تعبیر معنای پارچه کجراه عمده چیست، مبری از تفسیر عبارت عمده خواهد بود. پارچه کجراه عمده یعنی مجموعه ای از طاقه پارچه های کجراه؛ خواه از یک رنگ و برند و خواه در رنگ بندی مختلف و تولید شده توسط چندین برند. آنچه که در قبل بیان شد، تعریفی نیست که به دنبال اش باشیم. ما می خواهیم ماهیت پارچه کجراه عمده را به شما نشان دهیم. بنابراین باید روی ساختار آن ریز شویم و نگاهی به تار و پود کجراه عمده بیندازیم. گردهمایی بیشمار الیاف، تشکیل نخ می دهند و سپس با عبور نخ از دستگاه های ریسندگی، شاهد تولید پارچه کجراه عمده خواهیم بود. پارچه کجراه عمده تولید شده در کارخانجات ریسندگی و بافندگی مختلف، در طاقه های مخصوص رول (پیچیده) می شوند و پس از کد بندی و درج مشخصات، به مراکز توزیع تحویل داده می شوند. آخرین مرحله این چرخه، فروش عمده پارچه کجراه خواهد بود. ویژگی های منحصر به فرد پارچه کجراه عمده، تنوع گسترده در طرح و رنگ های آن و کیفیت مرغوب این پارچه باعث شده که آن را به یکی از پارچه های بسیار مناسب برای تهیه و دوخت بیشتر لباس ها تبدیل کند. شاید همین حالا که در حال مطالعه این مقاله باشید، لباسی بر تن شما باشد که با استفاده از کجراه عمده دوخته شده باشد. حتی ممکن است سفارش لباسی را داده باشید که از با پارچه کجراه عمده تولید شده باشد بی آنکه روحتان هم از این ماجرا خبر داشته باشد. این پارچه بر اساس انواع الیافی که در آن به کار رفته، در سه دسته متفاوت کجراه فلامنت، کجراه فلامنت ویسکوز و کجراه کتان تقسیم بندی شده و در بازار یافت می شود. اغلب وقتی می خواهند فعل خرید عمده پارچه کجراه را صرف کنند، تنها به ذکر عبارت کجراه عمده بسنده می کنند. اما برای یک مسئول خرید حرفه ای و یا خیاطی که مدام با انواع منسوجات سر و کار دارد، هر دسته، معنا و مفهوم خاصی را در پی خواهد داشت و بدون پیش زمینه، پروسه سفارش گذاری را انجام نخواهند داد. به بیانی دقیق تر میزان استفاده از مواد شیمیایی و یا الیاف طبیعی در هرکدام از این پارچه ها متفاوت است و به همین دلیل کاربردهای پارچه کجراه عمده نیز متفاوت می شود. همچنین هرکدام از این موارد در تولید و دوخت لباس و منسوجات متفاوتی کاربردی دارد. یعنی قبل از خرید، باید مشخص کنید که چه نوع البسه ای می خواهید تولید کنید و سپس کجراه عمده مناسب آن را تهیه کنید. به همین دلیل تمام تولیدی های پوشاک و منسوجات پارچه ای بر اساس نوع پوشاک و منسوجاتی که تهیه می کنند، پارچه کجراه عمده با الیاف مناسب است. شاید برای یک مصرف کننده عادی، این تفاوت ها چندان مشهود نباشد اما با کمی دقت و ریزبینی، به چشم غیر مسلح، می توان نوع پارچه کجراه عمده کار شده در لباس را تشخیص داد.

پارچه کجراه عمده - نساجی آنلاین

کاربرد پارچه کجراه عمده

مهم تر از اینکه بدانیم پارچه کجراه عمده چیست، کاربردهای آن است. واقعیت ماجرا را بخواهید شاید اصلا دانستن چیستی کجراه عمده، آن قدرها هم اهمیت نداشته باشد. این کاربردهای پارچه کجراه عمده است که آن را به یک محصول پرتقاضا بدل نموده است. چه بسا محصولاتی که تولید کننده پرآوازه ای دارند اما به خاطر اینکه کاربرد خاصی ندارند، مهجور مانده اند. قضیه اما در مورد پارچه کجراه عمده تا حدود زیادی متفاوت است. تقریبا اکثر تولیدکنندگان بزرگ پوشاک، به صورت مرتب در طول سال از این پارچه استفاده می کنند و نمود آن در محصولات مختلف ایشان کامل مشخص است. آیا شما تا به حال از پارچه کجراه عمده استفاده نکرده اید و نمی دانید که چه کاربردهایی دارد؟ یا فقط از روی کنجکاوی دوست دارید بیشتر از کاربرد پارچه کجراه عمده سر در بیاورید؟ با هر رویکردی که داشته باشید، می خواهیم این موضوع را برایتان روشن کنیم و اهم مطالب مربوطه را در خصوص کاربردهای پارچه کجراه عمده به سمع و استراقتان برسانیم. تولیدی های پوشاک و منسوجات پارچه ای می توانند از پارچه کجراه عمده با کیفیت مرغوب آن استفاده کنند و انواع لباس و پوشاک مختلف را با این پارچه تولید کنند. تا اینجای کار که به کاربرد خاصی اشاره نشد اما بهتر است برای تشریح هر موضوع و سر تیتری، کاملا قدم به قدم پیش رویم تا خدایی نکرده نکته ای جا نماند. به طور مثال پارچه کجراه فلامنت از الیاف مصنوعی به همراه پنبه و ویسکوز تهیه می شود و به همین دلیل بهترین انتخاب برای دوخت انواع لباس ورزشی است. پس یکی از مهم ترین کاربردهای پارچه کجراه عمده، مشخص شد. البته ما دسته محصولی جدا تحت عنوان پارچه مناسب لباس ورزشی هم داریم که از قضا، روزانه مخاطبان زیادی را به سمت خود جذب می کند. همچنین پارچه کجراه فلامنت ویسکوز، پارچه مناسبی برای تولید انواع پیراهن مردانه، تی شرت، لباس زنانه، لباس های بیمارستانی و لباس کار یا لباس کادری می باشد. گستره استفاده از پارچه کجراه عمده به قدری زیاد است که می توان ساعت ها در مورد آن صحبت کرد. اگر شما به صورت مرتب به پارچه کجراه عمده نیاز دارید و سر درآوردن از کاربردهای آن امری ضروری برایتان می باشد، بهتر است دست از خواندن اینن مقاله بکشید و به جای آن با بخش پشتیبانی سایت تماس بگیرید. به این ترتیب می توانید سریع تر از کاربرد پارچه کجراه عمده خبردار شوید. علاوه بر آن تولیدی های پوشاک زنانه برای تولید مانتو شلوارهای اداری می توانند از پارچه کجراه کتان استفاده کنند. چون پارچه اداری خود دنیای متفاوتی دارد، در مقاله ای مجزا به آن پرداخته شده است. با این حال شما اکنون می دانید که یکی از کاربردهای مهم پارچه کجراه عمده، دوخت و تولید البسه اداری است. این پارچه به دلیل استفاده از الیاف پنبه دارای مرغوبیت و کیفیت بسیار مناسبی است و با عنوان پارچه کجراه پنبه ای نیز شناخته می شود. پارچه های پنبه ای، از مرغوب ترین منسوجات دنیا محسوب می شود و پارچه کجراه عمده، در این دسته جای می گیرد. حتی گفته شده که پارچه مانتو اداری نیز می تواند از جنس کجراه عمده باشد. شما مشتریان عزیز و گرامی می توانید برای خرید عمده پارچه کجراه در طرح ها و رنگ های مختلف، با کارشناسان ما ارتباط برقرار کنید.

پارچه کجراه عمده - نساجی آنلاین

مشخصات پارچه کجراه عمده

یکی از مهم ترین خصیصه های مراکز فروش معتبر پارچه کجراه عمده آن است که به خوبی در مورد مشخصات محصولات خود صحبت می کنند. به عنوان یک قانون کلی، هر گاه قصد خرید کالایی را داشته باشیم، دوست داریم در مورد آن تا جایی که می شود، اطلاعات کسب کرد. برای مثال اگر این محصول جزو ابزار الکترونیکی باشد، تمایل داریم از امکانات و قابلیت های آن سر در بیاوریم. حالا اگر سر و کارمان با پارچه باشد، مشخصاتی نظیر گرماژ و عرض، دو مولفه اصلی هستند که حتما باید از آن ها باخبر باشیم. اگر چه بدون دانستن این مورد هم می توان خرید موفقیت آمیزی را رقم زد، اما تجربه ثابت کرده که داشتن آگاهی، بسیار کمک دهنده تر خواهد بود. همان طور که در بخش های قبلی بدان اشاره شد، پارچه کجراه عمده یکی از انواع پارچه های تولید کارخاتجات نساجی کشور است که تنوع رنگی گسترده ای دارد. هر متر پارچه کجراه عمده مرغوب و با کیفیت، حدود دویست و هشتاد تا دویست و نود گرم (280-290) است. این ارقام به عنوان گرماژ کجراه عمده به ثبت رسیده اند و تغیر ناپذیراند. مشخصه بعدی در مورد پارچه کجراه عمده، عرض آن است. تا به امروز، پارچه کجراه عمده تنها در عرض یک صد و پنجاه سانتی متر (150) تولید و روانه بازار شده است. شما می توانید این مشخصات را در جدولی مجزا پایین تصویر هر محصول مشاهده کنید. اینکه برای دوخت لباس مدارس، روپوش پزشکی، لباس کار، مانتو و شلوار از کدامین گرماژ پارچه کجراه عمده استفاده می شود، بسته به نظر تولید کننده و البته مشاوره های فروشنده خواهد بود. انواع پارچه کجراه عمده در دو مرحله کلی تولید و تکمیل می ‌شوند. مرحله اول بافندگی است که کارخانجات نساجی مختلفی آن را انجام می ‌دهند. پس از بافت پارچه کجراه عمده، مرحله رنگرزی شروع خواهد شد. در نهایت پس از اتمام رنگرزی، پروسه بسته بندی و به دنبال آن پخش در مراکز توزیع، آغاز خواهد شد. شما می توانید پارچه کجراه عمده را با قیمتی مناسب از این پایگاه خریداری نمایید. خرید عمده پارچه کجراه از نساجی آنلاین هم به صورت حضوری و هم به صورت تلفنی میسر می باشد. ما یکی از چندین نمایندگی اصلی فروش عمده پارچه کجراه در کشور هستیم و سالیان سال است که به این کار مشغولیم. برای تهیه جنس اصل، همواره باید به مراکز معتبر مراجعه کرد. این نمایندگی با ضمانت اصل بودن جنس و تضمین قیمت پارچه کجراه عمده به مشتری، می تواند خرید شما را آسان و سریع کند. پس از ثبت شدن سفارش شما، ارسال بار از طریق باربری صورت خواهد پذیرفت و اطلاعات آن برایتان ارسال خواهد شد.

پارچه کجراه عمده - نساجی آنلاین

راهنمای خرید عمده پارچه کجراه

برای خرید عمده پارچه کجراه می بایست تا جایی که امکان دارد تجربه کسب کرد و همین طور بی حساب و کتاب دل به دریا نزد. اگر مباحث مطرح شده از سمت تیم تحریریه را با دقت مطالعه کرده باشید، می بایست متوجه شده باشید که پارچه کجراه عمده انواع مختلفی دارد و برندهای متفاوتی آن را تولید می کنند. پس نباید صرفا با دل بستن به دانسته های اندک خود، به سراغ فروشندگان بروید و از ایشان پارچه کجراه عمده طلب کنید. هر کاری مثل خرید عمده پارچه کجراه پیش نیازهای خود را لازم دارد و نمی توان آن را ساده انگاشت. اینکه پارچه کجراه عمده را از کدام برند و از چه رنگی خریداری نمایید، چگونه قیمت آن را محاسبه کنید و آدرس کارخانه تولید کننده را پیدا کنید، همه و همه به آگاهی و تجربه کافی نیاز دارد. تولید کنندگان انواع پارچه کجراه عمده، می‌توانند بهترین راهنمای خرید شما باشند. خرید عمده پارچه کجراه برای خریداران همیشه دارای دغدغه های بسیاری بوده است. به کرات دیده شده که مشتریان زیادی پس از گشت و گذار زیاد در بازار، بی آنکه نتیجه مطلوبی حاصل گشته شده باشد و عدم موفقیت در خرید عمده پارچه کجراه، دست از پا درازتر، به خانه اول باز گشته اند. خانه اول در این متن، اشاره به لحظه تصمیم گیری برای خرید عمده پارچه کجراه دارد. حال هر چقدر هم که مشخصات پارچه کجراه عمده را در ذهن مرور کرده باشید و تصاویر مربوط به این نوع پارچه را دیده باشید، باز هم توفیقی حاصل نخواهد شد. راه چاره، مسلما گرفتن مشورت از افراد خبره در حوزه فروش عمده پارچه کجراه می باشد. کیفیت پارچه و قیمت آن دو فاکتور اصلی هستند که متقاضیان پارچه کجراه عمده به شدت به آن ها توجه می‌ کنند. پارچه کجراه عمده نیز همانند سایر پارچه ‌های ایرانی توسط کارخانجات و بنکداران در بازار‌های پارچه توزیع می ‌شوند. نساجی آنلاین یکی از مراکزی است که شما می توانید با خیالی آسوده، پارچه عمده کجراه را از ایشان طلب کنید و متراژ مورد نیاز خود را تهیه نمایید. خرید پارچه کجراه عمده با کیفیت برای تولیدی ‌های پوشاک اهمیت زیادی دارد و به همین خاطر تمایل به معامله با مراکز فروش معتبر دارند. یکی تولیدی باسابقه، به خوبی می داند که اگر محصول نامرغوبی را به فروش برساند، از آمار مشتریان اش کاسته خواهد شد. لذا همواره می کوشد تا بهترین و باکیفیت ترین پارچه کجراه عمده را در سبد خرید خود جای دهد. نقش فروشندگان، در به فروش رسیدن پارچه کجراه عمده، بسیار مهم و حیاتی است. در واقع این فروشندگان پارچه کجراه عمده هستند که از کم و کیف محصولی محصول تحت اختیارشان باخبرند و می توانند مشتری را راهنمایی کنند. شما نیز به عنوان یک خریدار، می بایست گام در مسیر حرفه ای شدن بردارید تا کمتر دچار ضرر و زیان شوید. اگر قصد خرید عمده پارچه کجراه را دارید، حتما نسبت به گردآوری اطلاعات نسبی و البته دقیق پیرامون این محصول، کوشا باشید و سعی کنید مراجع مختلف را زیر و رو کنید. شاید در اولین مراجعات به بازار، به نتیجه مطلوب دست پیدا نکنید اما یقین داشته باشید که پس از مدت زمانی کوتاه، دایره اطلاعاتی شما در مورد پارچه کجراه عمده، گسترده و گسترده تر خواهد شد. شاید یکی از بهترین خدماتی که در سال های اخیر پیرامون تکمیل متون مربوط به راهنمای خرید عمده پارچه کجراه ارائه شده باشد، همین سامانه های مجازی باشند. از خواندن مقالات درج شده در وبلاگ های این پایگاه ها غافل نشوید. بستر اینترنت، نقش بسزایی در فروش پارچه کجراه عمده داشته که در ادامه تاثیرات آن بر بازار این محصول را بررسی خواهیم کرد. تمامی تولیدی های پوشاک با خرید پارچه کجراه عمده به صورت آنلاین به راحتی می توانند انواع این پارچه را با قیمت بسیار مناسب در دسترس داشته باشند و برای تولید انواع لباس زنانه، مردانه، لباس کار و یا لباس کادری استفاده کنند. قاعدتا هدف از خرید پارچه کجراه عمد نیز، چنین مصارفی می باشد. در حال حاضر فروشگاه های حضوری و آنلاین نسبتا زیادی در زمینه فروش پارچه کجراه عمده فعالیت می کنند؛ اما جستجو و پیدا کردن این پارچه در متریال متفاوت و همچنین رنگ و طرح های مختلف نیاز به زمان بیشتری دارد. تعدد منابع اگر چه یک مزیت محسوب می شود، اما گاهی اوقات گشت و گذار در میان آن ها برای پیدا کردن آن چیزی که به دنبالش هستیم، خود تبدیل به یک چالش می شود. گاهی اوقات این کار یعنی پیدا کردن مرجع پارچه کجراه عمده، کمی کلافه کننده می شود و شما مجبور می شوید به اولین انتخاب خود روی بیاورید. در نتیجه  مجبور هستید که پارچه مورد نیاز تولیدی خود را با قیمتی بالاتر  تهیه کنید. شاید یکی دو مرتبه اول، این مورد چندان به چشم نیاید اما در بلند مدت، آثار خود را به شما نشان خواهد داد. با یک حساب و کتاب ساده به این موضوع پی خواهید برد که هزینه های تولیدی پوشاک شما افزایش یافته و حاشیه سود کمتری نصیبتان می شود. تنها راهکاری قابل ارائه برای حل این مشکل، تغییر روش خرید پارچه کجراه عمده است. بهترین روش برای جایگزین کردن، روی آوردن به سایت های فروش آنلاین پارچه است. شما می توانید عینا همان پارچه کجراه عمده ای که از درب مغازه و به صورت حضوری خریداری می کردید را در اینترنت پیدا کنید حتی با قیمتی به مراتب مناسب تر. همچنین دیگر نیازی نیست وقت آنچنانی را صرف پیدا کردن فروشگاه پارچه کجراه عمده صرف کنید؛ زیرا با یک سرچ ساده، چندین هزار نتیجه جست و جو آن هم در کسری از ثانیه در صفحه موبایل یا کامیپوتر شما به نمایش درخواهد آمد. به مثابه فروشگاه های فیزیکی پارچه کجراه عمده، در فروشگاه های اینترنتی نیز، انواع طرح ها و رنگ های پارچه کجراه عمده به چشم خواهد خورد. پس از استعلام گرفتن از چند فروشگاه نیز، قیمت کالا سریعا به دست خواهد آمد و تصمیم گیری را راحت تر خواهد کرد. نساجی آنلاین با در پیش گرفتن همین رویکرد، رو به فروش آنلاین پارچه کجراه عمده آورده و خوشبختانه تا حد زیادی نیز در موفق بوده است. نکته بعدی که در مورد روش های اینترنتی فروش خودنمایی می کند، حذف شدن واسطه هاست. اینکه پارچه کجراه عمده، یکی دو دست کمتر گشته باشد، باعث می شود برچسب قیمت مناسب تری بر روی آن درج شود و نظر مثبت شما را به خود جلب کند. برای خرید پارچه کجراه عمده در متریال مختلف نیازی به مراجعه به دلالان و واسطه ها ندارید. کافی است خرید اینترنتی پارچه کجراه عمده را در برنامه خود داشته باشید و این پارچه را در متریال و الیاف مختلف به صورت مستقیم از درب کارخانه خرید کنید. این بزرگترین هدیه ای است که اینترنت در این سال ها به مشتریان و متقاضیان داده و دست تولید کننده را مستقیما در دست خریدار گذاشته است.

پارچه کجراه عمده - نساجی آنلاین

در این صورت دلالان و واسطه ها در این خرید حضور ندارند و می توانید پارچه کجراه عمده را با قیمت بسیار مناسب تهیه کنید. سال ها پیش و زمانی که هنوز استفاده از فضای مجازی تا این حد گسترده نشده بود، نساجی آنلاین به فکر راه اندازی چنین سامانه ای بود. بنابراین با یک برنامه ریزی درست، ما تبدیل به اولین مرجعی شدیم که پارچه کجراه عمده را به صورت آنلاین به فروش می رساند. بعدها، سایرین نیز با نگاه کردن به سبک و سیاق جدید فعالیت ما، به فکر طراحی چنین برنامه ای برای به فروش رساندن پارچه کجراه عمده خود شدند. می توانید انواع پارچه های کجراه عمده ساده، رنگی و طرحدار مناسب برای تولید لباس کار، مانتو، لباس فرم مدارس و غیره را در بخش محصولات سایت مشاهده و مقایسه نمایید و سفارش دهید یا حتی پارچه های کجراه عمده زیر فی را بیابید. دست شما برای انتخاب باز است. عجله نکنید و با صعه صبر، تک تک رنگ ها و کدها را مشاهده نمایید. چنانچه نیاز به مشاوره در انتخاب رنگ یا متراژ داشتید، در ساعات اعلام شده با بخش کارشناسی فروش تماس بگیرید. فروشگاه نساجی آنلاین با در نظر گرفتن تمامی فاکتورهای سهولت در خرید عمده، برای شما این امکان را فراهم می کند که پارچه کجراه عمده مورد نیاز تولیدی پوشاک خود را بدون واسطه و به صورت آنلاین تهیه کنید. در واقع هیچ مانعی پیش روی ما (به عنوان تولید کننده) و شما (به عنوان مشتری دست به نقد) نخواهد بود و اگر همه چیز مطابق روال پیش برود، شما پارچه کجراه عمده را از ما خریداری خواهید کرد. در این صورت می توانید زمان بیشتری برای سایر فعالیت های تولیدی خود اختصاص دهید و پارچه مدنظر خودتان را به صورت اینترنتی در کمترین زمان انتخاب کنید. اعمالی نظیر طراحی و پیاده سازی آخرین تحولات رخداده در دنیای مد و فشن، می تواند جایگزین پرسه زدن در بازارهای شلوغ و پر سر و صدای پارچه کجراه عمده شوند. ما به شما اطمینان می دهیم که پارچه کجراه عمده با قیمت بسیار مناسب و ارزان تر از فروشگاه های حضوری به فروش برسد تا با کمترین هزینه و با صرفه اقتصادی بیشتر، مواد اولیه اصلی تولیدی پوشاک را تهیه کنید. به هر میزان که سرعت شما در امر تولید بالا برود و زودتر بتوانید کار را تحویل بدهید، طبیعتا سود بیشتری هم کسب خواهید کرد. در نتیجه فروش پارچه کجراه عمده هم متناسب با نیاز شما بیشتر خواهد شد و هر دو طرف در این معامله بهره خواهند برد.

پارچه کجراه عمده - نساجی آنلاین

قیمت پارچه کجراه عمده

هنگام تهیه پارچه کجراه عمده، یکی از عواملی که به شدت بر روی میزان خرید شما تاثیر خواهد گذاشت، قیمت آن می باشد. قیمت پارچه کجراه عمده در بازار، تحت تاثیر عوامل مختلفی خواهد بود. اگر بخواهیم به چند مورد از آن ها اشاره کنیم، می توانیم به برند تولید پارچه کجراه عمده، درجه کیفی پارچه و همین طور رنگ بندی آن اشاره کنیم. دیگر عواملی که شاید چندان مشهود به نظر نرسند شامل متراژ خرید، فروشگاه یا مرجع فروش و همین طور فصل می شوند. اکنون قصد داریم یکایک این عوامل را که مستقیم و غیر مستقیم بر روی قیمت پارچه کجراه عمده اثر گذار هستند را بررسی کنیم.

اولین پارامتر موثر بر قیمت پارچه کجراه عمده، برند تولید کننده است. فارغ از اینکه شما قصد خرید پارچه کجراه عمده داشته باشید یا نه، مقوله برند، همواره یکی از اصلی ترین عواملی است که بر قیمت تمام شده یک محصول اثر گذار است. بارها اتفاق افتاده که دو مدل پارچه کجراه عمده را روی پیشخوان مغازه و در برابر دیدگان مشتری قرار داده ایم اما بر هر کدام از آن ها، قیمت متفاوتی را اعلام نموده ایم. اختلاف قیمت پارچه کجراه عمده، در بین محصولات تولید شده توسط یک برند هم به چشم می خورد. این عامل خود به خاطر اختلاف قیمت در مواد اولیه رنگرزی به وجود می آید. در نتیجه بین رنگ های مختلف پارچه کجراه عمده، تفاوت قیمت به وجود خواهد آمد.

آیتم بعدی درجه کیفی پارچه کجراه عمده می باشد. همان طور که می دانید، پارچه خود از الیاف تشکیل شده است. بسته به اینکه الیاف به کار گرفته شده در پارچه کجراه عمده، از چه ترکیبی تشکیل شده باشند، درجه کیفی های متفاوتی از آن به وجود خواهد آمد. برای روشن تر شدن این موضوع، حتما در یک تیتر جداگانه، به تمام ترکیب های پارچه کجراه عمده اشاره خواهیم کرد. بنا به ضرب المثل معروف به هر میزان پول بدهی، آش هم می خوری، به سادگی می توان استنباط کرد که چرا برای تمامی محصولات موجود در جهان هستی، می توان رنج قیمت در نظر گرفت. هر چقدر یک کالا (مثل پارچه کجراه عمده)، مرغوب تر باشد، ارزش ریالی آن نیز بیشتر خواهد بود.

سومین مورد از دسته اول عوامل موثر بر قیمت پارچه کجراه عمده، رنگ بندی پارچه است. در قسمت اول همین توضیحات، دلیل این قضیه را برای شما توضیح دادیم. اما کلا، قانون تفاوت قیمت به خاطر رنگ، بر دنیای پارچه ها حکم فرماست. پارچه های تیره رنگ، همیشه گران تر از پارچه هایی هستند که رنگ روشن دارند.

متراژ خرید پارچه کجراه عمده، در دسته دوم عوامل موثر بر قیمت جای می گیرد. بین کسی که قصد خرید 1.000 متر پارچه را داشته باشد با کسی که قصد خرید 10.000 متر قطعا تفاوت وجود دارد. این تفاوت را فرمول های تعیین شده در لیست قیمت پارچه کجراه عمده، به شما نشان خواهند داد. عموما طبق یک طرح پلکانی، هر چه قدر متراژ بیشتری از پارچه کجراه عمده را سفارش دهید، درصد تخفیف بیشتری شامل حال شما خواهد شد و اینگونه بر قیمت تمام شده (همان عددی که اصطلاحا فاکتور می شود) اثر خواهد گذاشت.

اما فروشگاه یا مغازه چه اثری بر قیمت پارچه کجراه عمده دارد؟ این مورد بیشتر به همان جریان واسطه ها باز می گردد. اگر یک فروشگاه قادر به تامین دست اول پارچه کجراه عمده نباشد، خود مجبور به پرداخت هزینه های بیشتری برای تهیه این مدل پارچه است و در نتیجه قیمت فروش بالاتری را هم ارائه خواهد کرد. در مواردی نادر نیز، فروشندگان به سبب هزینه های بالای اجاره مغازه و حقوق کارمندان خود، حتی اگر پارچه کجراه عمده را دست اول تهیه کرده باشند، ناچار به درج قیمت بالاتری نسبت به قیمت کف بازار هستند تا بتوانند از پس هزینه های جاری خود برآیند.

تاثیر فصل هم مربوط به میزان تقاضایی است که در هر ماه از سال برای پارچه کجراه عمده وجود دارد. میزان تقاضا در فصول ابتدایی سال با فصول میانی، متفاوت خواهد بود. همین طور میزان تولید در بعضی ماه های سال شاید کمتر از ماه دیگر باشد و این خود بر قیمت تمام شده پارچه کجراه عمده اثر خواهد گذاشت.

شما می توانید برای دریافت آخرین قیمت پارچه کجراه عمده، از طریق بخش تماس با ما اقدام نمایید.

بررسی یک مثال موردی: شرکت نساجی فدک اصفهان خود رنگرزی پارچه های ترگال و کجراه برندش را بر عهده دارد و به خاطر اختلاف قیمت در مواد اولیه رنگرزی بین رنگ ها اختلاف قیمت است. در لیست قیمت نساجی فدک معمولا در ماه فروردین قیمت پایه سال مشخص می شود و معمولا دارای ٥ گروه است. در ٥ گروه رنگ کد های مختلف قرار می گیرد که در گروه ١ رنگ های روشن است و در گروه ٢ رنگ های کمی تیره تر نسبت به گروه ١ و به همین صورت ٥ گروه تکمیل می شود. در گروه ٥ رنگ های تیره و ویژه قرار می گیرد. در قیمت گذاری پارچه ترگال کجراه معمولا رنگ های سیر و تیره تر از رنگ های روشن قیمت بالاتری دارند.

قیمت پارچه کجراه عمده - نساجی آنلاین

جنس پارچه کجراه عمده

همان طور که در بخش قبلی، یعنی قیمت پارچه کجراه عمده به شما گفتیم، جنس این نوع از منسوجات، می تواند فی یا بهای آن را بالا و پایین کند. به همین خاطر صلاح دیدیم که شما را به کلیه ی اجناس پارچه کجراه عمده آشنا کنیم. پارچه کجراه عمده از سه جنس فلامنت، پنبه و یا ویسکوز و یا ترکیب این الیاف با یکدیگر تولید می‌شود که به صورت زیر است:

فلامنت – فلامنت

پلی استر – فلامنت

پلی استر پنبه – فلامنت

پلی استر ویسکوز – پلی استر ویسکوز

٢٠ درصد پنبه – ٨٠ درصد پلی استر

٣٠ درصد پنبه – ٧٠ درصد پلی استر

٧٠ درصد پنبه – ٣٠ درصد پلی استر

١٠٠ درصد پنبه (کتان)

کافی است مشخص نمایید که دقیقا برای چه کاربردی به پارچه کجراه عمده نیاز دارید. آن گاه به سادگی می توانید از بین اجناس بالا، آیتم مناسب را به تملک خویش درآورید. دسته بندی فوق، سبب ایجاد کاربردهای متفاوتی برای پارچه کجراه عمده شده که به صورت اختصاصی، به تعدادی از آن ها خواهیم پرداخت. در رابطه با کجراه فلامنت ویسکوز نیز باید گفت، از الیاف فلامنت و ویسکوز بافته شده که وزن هر متر پارچه کجراه از این جنس در حدود ۲۸۰ گرم است؛ الیاف مورد استفاده پارچه کتان کجراه نیز پنبه است که برخی افراد در بازار آن را با نام پارچه کجراه پنبه‌ای نیز می‌شناسند. البته همانطور که در بالا ذکر شده پارچه‌های کتان کجراه از درصد مختلفی از پنبه تشکیل شده‌اند که در برخی کارخانجات بافندگی به صورت پلی استر پنبه نیز تولید می‌شوند؛ البته باید توجه کرد که قیمت پارچه کجراه پنبه‌ای نسبت به سایر پارچه‌های کجراه بیشتر است. وزن هر متر پارچه کجراه کتان متناسب با درصد پنبه‌ای که در آن به کار رفته است، متفاوت بوده اما معمولا این وزن از ۳۶۰ گرم به بالا تولید می‌گردد. شما می توانید برای تهیه هر کدام از این اجناس، با کارشناسان فروش ما ارتباط برقرار نمایید و پس از تبادل اطلاعات مورد نیاز برای سفارش، خرید خود را به سرانجام برسانید. توضیحات بیشتر پیرامون زمینه های کاربرد هر کدام از این پارچه های کجراه عمده، در حین مکالمه تلفنی، به شما داده خواهد شد.

جنس پارچه کجراه عمده - نساجی آنلاین

رنگبندی پارچه کجراه عمده

رنگبندی پارچه کجراه عمده، برای تولیدی های پوشاک اهمیت بسیاری دارد. تاکنون نزدیک به نود و چهار رنگ برای از پارچه کجراه عمده به مرحله تولید رسیده است که از هر کدام این رنگ ها، برای تولید البسه مخصوصی بهره برده می شود. اهالی فن، معمولا یک طیف ثابتی از رنگ های پارچه کجراه عمده را مصرف می کنند اما عموم مردم، ترجیح می دهند تمامی کدها را به نگاه خود هدیه کنند. برای خیاطی که شاید قصد دوختن تنها یک یا دو دست لباس را داشته باشد، انتخاب رنگ شاید دشوارتر از یک کارگاه دوخت پوشاک باشد؛ چرا که کارگاه، از مدت ها پیش بر حسب سفارشی که تنها با یک یا دو رنگ سر و کار دارد، اما خیاط تلاش می کند نهایت سلیقه و ذوق هنری خویش را درون یک لباس پیاده سازی کند. بنابراین می کوشد تا بهترین و زیباترین رنگی که می تواند را در میان رنگبندی پارچه کجراه عمده گزینش کند. رنگبندی پارچه کجراه عمده ثابت کرده که می تواند سلیقه تمامی ارگان ها و مدارس را در انتخاب رنگ برای لباس کار و یا لباس مدارس و یونیفرم راضی نگه دارد. در میان کالیته های معروف، کجراه عمده، صاحب یکی از متنوع ترین طیف های رنگی می باشد. کالیته پارچه کجراه عمده جداگانه است ولی کد رنگ ها با هم یکسان است. موقع خرید به این نکته توجه داشته باشید. همین طور از گفتن نام رنگ پرهیز کنید و حتما از کد اختصاص داده شده به آن استفاده کنید. زمانی که برای مثال بخواهید رنگ آبی خریداری کنید، ممکن است چند عدد پارچه کجراه عمده به این طرح و نقش مزین باشند. برخی روشن و برخی تیره که تنها با ذکر کد، فروشنده محصول متوجه منظور شما خواهد شد و پارچه کجراه مناسب را به شما تقدیم خواهد کرد.

پارچه کجراه عمده - نساجی آنلاین

روش تولید پارچه کجراه عمده

شاید برای بسیاری از علاقمندان سوال شده باشد که پارچه کجراه عمده، چگونه تولید می شود یا عبارتی روش تولید پارچه کجراه عمده به چه ترتیبی است. در پاسخ به این عزیزان باید بگوییم که تشریح کامل یک خط تولید با تمام جزئیات آن، عملا امکان پذیر نیست. مراحل بسیار زیادی طی می شود تا یک پارچه به منصه ظهور برسد و افراد بیشماری در شکل گیری نهایی محصول دخیل هستند. با این حال می توانیم خلاصه ای از آنچه که در روش تولید پارچه کجراه عمده به وقوع می پیوندد را برای شما تشریح کنیم. در تولید و تکمیل پارچه کجراه عمده از الیاف فلامنت در پلی استر ویسکوز استفاده می شود که پس از بافت خام پارخه در انواع رنگ ها رنگرزی و تکمیل می شود. این نکته عمومی را به خاطر داشته باشید که همه پارچه ها از ابتدا خام هستند و پس از پیاده سازی یک سری اعمال توسط ماشین های ریسندگی و بافندگی، از خامی در می آیند. تفاوت پارچه ترگال عمده و پارچه کجراه عمده در تراکم بافت و میزان استفاده از الیاف در خام پارچه است. یعنی اینکه نقطه شروع و آغاز هر خط تولیدی، مشابه خط تولید دیگر است و پارچه ها در ابتدا هیچ تفاوتی با یکدیگر ندارند. وزن پارچه کجراه عمده با عرض ١٥٠ سانتیمتر در یک متر طول ٢٩٠ گرم است. این مورد را در بخش مشخصات پارچه کجراه عمده نیز به رشته تحریر درآورده بودیم. لذا اگر پارچه ای غیر از کجراه عمده در دست شما قرار بگیرد، مشخصات ظاهری متفاوتی خواهد داشت.

کالیته پارچه کجراه عمده - نساجی آنلاین

فروش پارچه کجراه عمده

فروش پارچه کجراه عمده در این پایگاه طبق روال قبل برقرار است ثابت کرده ایم که می توانیم به خوبی، یکی از تامین کنندگان اصلی این پارچه در سراسر کشور باشیم. برای فروش پارچه کجراه عمده، لازم است زیرساخت های لازم فراهم باشد تا این پروسه به راحتی اجرایی شود. نساجی آنلاین به سبب آنکه خود توان تولید پارچه کجراه عمده را دارد، به سادگی از پس فروش آن نیز بر می آید. تفاوتی ندارد که به دنبال تولید چه نوع لباسی باشید. مجموعه ما قادر به فروش پارچه کجراه عمده در تمامی طرح ها و رنگ ها می باشد. برای این منظور کافی است تنها جنس پارچه کجراه عمده ای که نیاز دارید را به گوش ما برسانید. خواهید دید که در کمترین زمان ممکن، به روزترین لیست قیمت پارچه کجراه عمده برای شما ارسال خواهد شد. سپس از طریق همان لیست می توانید کد یا کدهای مورد نظر را انتخاب کرده و وارد مراحل سبد خرید شوید. به منظور بهبود خدمات خود، امکان فروش اینترنتی پارچه کجراه عمده را فعال کرده ایم. بدین طریق شما می توانید به صورت غیر حضوری حتی در منزل یا محل کار خود، متراژ مورد نیاز را سفارش دهید. نحوه سفارش به این صورت است که با مدیر فروش این نمایندگی تماس می گیرد تا به سوالات احتمالی شما پاسخ دهند. سفارش شما مطابق درخواست فاکتور شده و عکس فاکتور از طریق پیام رسان ها مثل تلگرام یا واتس آپ ارسال خواهد شد. پس از تایید فاکتور و واریز وجه فاکتور بار شما مستقیم از درب کارخانه به شهر و آدرس مشتری ارسال خواهد شد و ماجرای فروش پارچه کجراه عمده به پایان خواهد رسید. زیبایی آنلاین کار کردن به همین چیزهاست؛ نه شما ما را می بنید و نه ما شما را. اما با اعتماد کامل، پارچه کجراه عمده سفارش داده می شود و در انتها، طرفین رضایت خاطر خواهند داشت.

پارچه کجراه عمده - نساجی آنلاین

کارخانه پارچه کجراه عمده

بدون شک پارچه کجراه عمده نیز مانند سایر پارچه های موجود در بازار، توسط کارخانجات ریسندگی و بافندگی تولید شده و سپس پخش می شود. یکی از معروف ترین و صاحب نام ترین کارخانه پارچه کجراه عمده، فدک نام دارد. کارخانه پارچه کجراه عمده با همان کیفیتی که در قدیم از آن سراغ داریم، همچنان مشغول به فعالیت است و عرصه را بر سایر رقبا تنگ کرده است. آن چه در کارخانه پارچه کجراه عمده تولید می شود، مصارف گوناگونی را خواهد داشت. اگر بخواهیم در یک نگاه، تولیدات کارخانه را طبقه بندی کنیم می بایست به پارچه های پوشاکی و منسوجات خانگی اشاره کرد. تمامی محصولاتی که در این دو شاخه جای می گیرند، توسط نساجی آنلاین به فروش می رسند از جمله پارچه های مانتویی طرحدار و ساده، شیفر، پرشیا مکانیک، ملحفه، تترون و ترگال. کارخانه پارچه کجراه عمده پس از سال ها فعالیت در بازارهای داخلی، اکنون بنا دارد پا به عرصه جهانی بگذارد و محصولات درجه یک خود را به سایر نقاط دنیا ارسال کند. بنابراین از کلیه صاحب نظران و تجار عزیز دعوت به عمل می آوریم تا با در این زمینه همکاری کنند و راه صادر کردن تولیدات کارخانه پارچه کجراه را هموار سازند.

کارخانه پارچه کجراه عمده - نساجی آنلاین

پارچه کجراه عمده برای لباس فرم مدارس

کجراه، پارچه بسیار مناسبی برای دوختن لباس فرم مدارس در مقاطع مختلف است؛ این پارچه به دلیل مقاومت بالا و ثبات رنگی که دارد کارایی بسیار زیادی جهت دوختن لباس‌های فرم از انواع مانتو و شلوار دخترانه گرفته تا شلوار پسرانه دارد.

پارچه کجراه عمده برای لباس کار

پارچه کجراه یکی از بهترین انواع پارچه برای دوختن لباس کار است، که از انواع الیاف ذکر شده با توجه به نیاز موجود می‌توان استفاده کرد؛ این پارچه لباس کار با توجه به جنس آن یکی از بهترین پارچه‌ها برای کار در محیط گرم است و همچنین با توجه به کیفیت، دوام پارچه و رنگ آن یکی از بهترین انتخاب‌ها برای تولید لباس کار است.

پارچه کجراه عمده برای لباس کادر درمان

این پارچه پرکاربردترین نوع پارچه برای دوختن لباس سفید پرستاران است و به همین کارایی در بازار پرطرفدار است. البته کاربرد این پارچه بیمارستانی به همین جا ختم نمی‌شود و در دوختن لباس‌های سایر اعضا‌ی کادر درمان در رنگ‌های مختلف و طرح‌های متنوع کاربرد بسیاری دارد. از دیگر کاربردهای این پارچه استفاده در منسوجات بیمارستانی  برای دوخت و تولید ملحفه و روتختی و روبالشی در بیمارستان‌ها نام برد؛ یکی دیگر از کارایی‌های این پارچه در تهیه لباس‌های سبز جراحی و اتاق عمل در بیمارستان‌ها نیز اشاره کرد.

پارچه کجراه عمده برای تولید شلوار راحتی و لباس ورزشی

یکی دیگر از کاربردهای مهمی که این نوع پارچه دارد، در تولید انواع شلوار‌های راحتی و محلی مانند شلوار کردی و شلوار شیرازی است؛ این پارچه همانطور که گفته شد به جهت جنس با دوام و رنگ‌بندی گسترده آن بسیار مورد استقبال تولیدکنندگان این نوع لباس‌ها قرار گرفته است. این پارچه با توجه به مشخصات ذکر شده مورد توجه تولیدکنندگان لباس‌های ورزشی قرار گرفته و تولیدات متنوعی را در این زمینه شامل می ‌شود.

پارچه کجراه عمده برای مانتو و شلوار اداری و رسمی

یکی دیگر از مصارف بارز پارچه‌ کجراه برای دوخت مانتو و شلوار اداری است. استفاده از پارچه کجراه برای دوخت مانتو شلوار اداری، هوشمندانه‌ترین انتخاب است، چرا که در عین شیک بودن، در طرح و رنگ نیز بسیار متنوع است؛ از این رو استفاده از این نوع پارچه در نهایت لباسی مناسب و درخوری را برای استفاده کننده رقم می ‌زند.

کاربردهای پارچه کجراه عمده - نساجی آنلاین

سخن پایانی

پارچه کجراه عمده عنوان مقاله ای بود که در این صفحه به وفور پیرامون آن صحبت شد. ما تمامی نکات مهم را پیرامون این پارچه ارزشمند برایتان تشریح کردیم و شیوه سفارش و خرید آن را به شما اطلاع دادیم. جهت خرید انواع کجراه عمده با برند فدک (یا سایر برندها) می توانید به آدرس نمایندگی کارخانه تولید پارچه کجراه مراجعه کنید. نساجی آنلاین در بازار بزرگ شهر اصفهان دفتر دارد و آماده پاسخگویی به مشتریان حضوری است. راه بهتر و ارزان تر برای تهیه و سفارش پارچه کجراه عمده، ارتباط مستقیم با نمایندگی شرکت است تا بدین ترتیب غیر حضوری و تلفنی ثبت سفارش شود و بار به محل کار یا خانه شما از طریق باربری یا اتوبوس ارسال شود. به یاد داشته باشید که کلیه ی امور بافت و تکمیل زیر نظر متخصصین حاذق و زبردست این مجموعه انجام می شود تا بهترین نتیجه ممکن رقم بخورد. ما به صورت کامل، آماده استقبال از مشتریان خوبمان هستیم و به دنبال فرصتی جدی برای امضا قراردادهای بین المللی با اسم رمز پارچه کجراه عمده می باشیم.

پارچه کجراه عمده - نساجی آنلاین

..
بازخوردها
  ارسال نظر
  (بعد از تائید مدیر منتشر خواهد شد)
  • - نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
  • - لطفا دیدگاهتان تا حد امکان مربوط به مطلب باشد.
  • - لطفا فارسی بنویسید.
  • - میخواهید عکس خودتان کنار نظرتان باشد؟ به gravatar.com بروید و عکستان را اضافه کنید.
  • - نظرات شما بعد از تایید مدیریت منتشر خواهد شد