پارچه ملحفه ای در اراک

پارچه ملحفه ای در اراک
بزرگترین مرکز فروش پارچه ملحفه ای در اراک
برای خرید و استعلام قیمت با شماره 09132296135 تماس حاصل فرمایید
فروش فقط به صورت عمده

فروش پارچه ملحفه ای در اراک

فروش پارچه ملحفه ای در اراک - نساجی آنلاین

دریافت مشاوره و قیمت | ۰۹۱۳۲۲۹۶۱۳۵

پارچه ملحفه ای در اراک؛ معرفی و راهنمای کامل خرید انواع پارچه ملحفه ای در اراک

یک سوم عمر و زمان استراحت ما روی انواع مختلفی از پارچه ملحفه ای در اراک طی می شود. تخت یا محل خواب ما جزو جدایی ناپذیر خانه و گواهی بر اهمیت طرح و مدل پارچه های ملحفه ای در اراک است. تولیدی های کالای خواب و تشک، برندهای رو تختی، پارچه فروشی ها، فروشندگان بازار پارچه، خریداران خرده و عمده انواع ملحفه باید با چالش های فروش عمده انواع پارچه ملحفه ای در اراک، نحوه خرید و قیمت پارچه ملحفه ای در اراک آشنایی کامل داشته باشند.

پارچه ملحفه ای در اراک چیست

پارچه ملحفه ای در اراک یا به اصطلاح ملافه به انگلیسی bed sheet از منسوجات خانگی به شمار می رود و می توان به جرات گفت که جزو ده پارچه پرفروش بازار است. بازار عمده پارچه و مغازه های پارچه فروشی، همگی به خوبی می دانند که خرید و فروش انواع پارچه های ملافه ای ایرانی و خارجی در اراک با طرح و مدل های جدید در قیمت های گوناگون بسیار پررونق است. به همین علت با توجه به حجم بالای مبادلات مالی در مورد این پارچه، سرمایه گذاری خوبی روی آن از سمت کارخانجات نساجی و فروشنده ها انجام می شود. کارخانه های نساجی زیادی در زمینه تولید و چاپ انواع پارچه های ملحفه ای در اراک در حال فعالیت هستند و برندهای فراوانی از انواع ملحفه ایرانی و خارجی اراک در بازار یافت می شود. تولیدکنندگان انواع پارچه های ملحفه ای در اراک با توجه به دو نکته اصلی قدرت خرید اقشار مختلف و سلیقه های گوناگون، اقدام به تولید و تکمیل این نوع پارچه می کنند.

انواع پارچه های ملحفه ای در اراک

پارچه ملحفه در اراک چیست؟ ملحفه در اراک یا همان ملافه در اراک انواع مختلفی دارد. پارچه ها برای تولید ملحفه اراک می توانند با جنس ها، الیاف و عرض های مختلف و متنوع تولید شوند. پارچه های ملحفه ای در اراک از نظر طرح و مدل می توانند ساده و در رنگ های گوناگون باشند و یا طرح های مختلفی با رنگبندی های متنوعی روی ملحفه چاپ شود. شناخت جنس های مختلف انواع پارچه ملحفه در اراک، اطلاع از کیفیت برندهای مختلف ملافه ایرانی و خارجی در اراک، شناسایی سایت های قیمت گذاری پارچه های ملحفه اراک و فروشگاه های اینترنتی و اطلاع از محل مراکز اصلی بازار بورس فروش عمده پارچه ملحفه، همگی راهی برای داشتن یک خرید با قیمت ارزان و مناسب است.

فروش پارچه ملحفه ای در اصفهان - نساجی آنلاین

مصارف پارچه ملحفه ای در اراک

برای مصارف اصلی پارچه ملحفه ای در اراک می توان به مواردی از جمله کالای خواب خانگی، خوشخواب، بالشت، لحاف، روتختی، تولید تشک و بالشت، دوخت ملحفه گرفتن پتو، سرویس خواب نوزاد، ملحفه هتل و بیمارستان ها، رومبلی، رومیزى، روبالشتی، سرویس آشپزخانه، زیرانداز، لایکو ( ملحفه پشم شیشه)، عروسک سازى، کارهای دستی و تزیینی اشاره کرد.

نحوه تولید پارچه های ملحفه ای در اراک

پارچه های ملحفه ای در اراک در دسته پارچه های تخت بافت قرار می گیرند. این نوع پارچه ها ابتدا با الیاف مختلف به صورت تار و پودی بافته شده و سپس فرآیند رنگرزى و یا چاپ طرح روی آن ها تکمیل می شود. خام متقال پارچه ملحفه ای در اراک در عرض های مختلف بافت می شود که هر کدام از این عرض ها مصرف خاص خود را دارند.

فروش پارچه ملحفه ای در اصفهان - نساجی آنلاین

جنس های پارچه ملحفه ای در اراک

جنس پارچه ملافه در اراک ارتباطی مستقیم با الیاف مصرف شده در فرآیند بافت دارد. برای نحوه تشخیص جنس خوب پارچه ملحفه دو راه کار وجود دارد: راه اول و ساده تر لمس پارچه است که حس خوبی در موقع لمس به انسان دست دهد. تست زیردست پارچه می تواند آگاهانه و با علم انجام شود. لمس جنس های مختلف از یک پارچه به صورت تجربی و شناخت اندکی از الیاف و انواع آن می تواند کمک کننده باشد. راه دوم، شناخت دقیق انواع الیاف است. در مطلب رازهای خرید پارچه که فروشندگان به شما نمی گویند به این نکته اشاره شد که اگر قصد خرید عمده پارچه دارید و یا صاحب تولیدی و مغازه پارچه فروشی هستید، باید با انواع الیاف، مزایا و معایب هر کدام از آن ها آشنایی کامل داشته باشید. خود را متخصص پارچه کنید تا در خرید و فروش کلاه سرتان نرود. در سایت نساجی آنلاین مقالات مرتبط قابل دسترسی برای مطالعه وجود دارد. مبحث بعدی در شناخت جنس خوب پارچه ملحفه، مبحث کیفیت چاپ یا رنگ است.

الیاف مصرفی در تولید انواع پارچه های ملحفه ای در اراک

مشخصات پارچه ملحفه در اراک چیست؟ پارچه بافی ها و کارخانجات بافندگی در فرآیند تولید می توانند انواع مختلفی از الیاف را در تار و پود پارچه مصرف کنند که باعث تولید جنس های مختلفی از این پارچه می شود. مورد دیگر تراکم بافت و نحوه تکمیل است که نقش اصلی در تولید یک جنس مرغوب دارد. اصلی ترین ترکیبات الیاف در تولید پارچه ملحفه ای در اراک بدین شرح است: فلامنت – فلامنت، فلامنت پلی استر، فلامنت پنبه، پلی استر پنبه فلامنت، پلی استر ویسکوز فلامنت، پلی استر پنبه پلی استر پنبه، پلی استر ویسکوز پلی استر ویسکوز، پنبه پلی استر ویسکوز، پنبه پنبه. جنس پارچه ملحفه در اراک تنها مربوط به نوع الیاف به کار برده نمی شود. کیفیت نخ مصرفی، تراکم بافت ( گرماژ پارچه )، یک دست بودن بافت، کیفیت چاپ و رنگ، میزان آبرفت پارچه، نوع تکمیل و لطافت از دیگر شاخصه های اصلی پارچه ملحفه خوب است. پارچه ملحفه پنبه ای در اراک (صددرصد پنبه) بهترین نوع جنس ملافه است. لازم است که بدانیم پارچه ملحفه نخی در اراک چیست. ملحفه نخی در اراک به پارچه ای گفته می شود که درصد غالب و بیشتر آن از نخ ویسکوز یا پنبه (کتان) باشد و نشانه واضح آن، زیردست لطیف و نرم آن است. پیشنهاد می شود برای ملحفه تابستانی از جنس پارچه تترون طرح دار یا ساده استفاده کنید.

پارچه ملحفه ای در اصفهان - نساجی آنلاین

پارچه ملحفه ای در اراک ساده

در کل قیمت فروش انواع پارچه ملحفه ای در اراک از یک جنس مشترک در نوع ساده از نوع ملافه طرح دار (چاپى) ارزان تر و به صرفه تر است.  از اصلی ترین پارچه های ملحفه ای در اراک ساده انواع پارچه تترون، ترگال و کجراه و حتی پارچه اسپان باند یکبار مصرف هستند که با بیش از هفتاد رنگ ساده به عنوان روتختی، ملافه تشک و لحاف به خصوص برای مصارف خانگی، بیمارستان ها و هتل ها مورد مصرف است. پارچه تترون ملحفه سفید در عرض های دو و سه متر، بیشترین فروش را در میان ملافه های ساده دارند که با توجه به ضخامت قیمت خرید متفاوتی دارند. پارچه تترون ملافه در رنگ های شیری، کرم قهوه ای، آبی، صورتی، قرمز خونی، زرد و بنفش در رتبه بعدی پر فروش ترین ها قرار دارند. ملحفه سفید در اراک و ملحفه ساتن در اراک و ملافه سفید هتلی در اراک پرتقاضاترین ملحفه های اراک از نوع ساده هستند. برای اطلاع از قیمت فروش پارچه ملحفه سفید از نوع تترون و پنبه ای به نساجی آنلاین مراجعه کنید.

ملحفه یکبار مصرف بیمارستانی و مسافرتی در اراک

ملحفه و روتختی هتلی و بیمارستانی در اراک بهتر است یکبار مصرف باشند. ملحفه های یکبار مصرف اراک برای مصارف مسافرتی و بیمارستان ها اغلب پارچه هایی از جنس فلامنت فلامنت، فلامنت پنبه، تترون نازک و یا پارچه های بی بافت اسپان باند هستند. اکثر پارچه ملحفه های یکبار مصرف ساده اراک در انواع رنگ ها موجود هستند؛ البته مدل طرحدار و چاپی آن ها نیز جدیدا در بازار خرید و فروش می شود. رول های ملحفه پرفراژدار در این دسته قرار می گیرند. یکی از مراکز معتبر تولید و فروش پارچه ملحفه یکبار مصرف نساجی آنلاین بازار است.

پارچه ملحفه ای در اراک طرح دار

نمونه پارچه ملحفه ای در اراک خوب چه ویژگی دارد. طرح زیبا و قشنگ، اولین کلید فروش بالای پارچه ملحفه در اراک است. همه به دنبال زیباترین پارچه ملحفه در اراک هستند. عموم مردم به خصوص برای مصارف خانگی، تمایل به استفاده از پارچه ملحفه طرحدار در اراک در انواع مدل ها دارند. لیست کارخانجات نساجی تولیدی پارچه ملحفه در اراک را که نگاه کنیم، می بینیم برندهای موفق تر، در انتخاب طرح و مدل صاحب سبک هستند و به طور مرتب طرح های زیبا، شیک و جدیدی را به بازار فروش، عرضه می کنند. طرح های پارچه ملحفه در اراک را که در سایت اینترنتی نساجی آنلاین بازار نیز قابل مشاهده است، می توان به این صورت دسته بندی کرد:

پارچه ملحفه ای در اراک طرح گلدار

ملافه گل دار یا ملحفه گل گلی از پرفروش ترین و پرطرفدارترین طرح ها میان عامه مردم است. چاپ طرح ملحفه ایی در اراک با گل های مختلف در سایز های بزرگ و کوچک، با رنگبندی مختلف، اکثر سلیقه های گل گلی پسند را راضی می کند.

دریافت مشاوره و قیمت | ۰۹۱۳۲۲۹۶۱۳۵

پارچه ملحفه ای در اراک عروسکی و دخترانه

برای خرید پارچه ملحفه کودک در اراک چه نکاتی را باید در نظر داشت. پارچه ملحفه ای در اراک بچه گانه، نوزادی و انواع طرح های پسرانه و دخترانه برای انواع سرویس خواب، بالشت و روتختی کودک و نوجوان مناسب است و هر سال متراژ زیادی از انواع آن در بازار خرید و فروش می شود. اکثر طرح های باب اسفنجی، بره ناقلا، بارسلونا، کیتی، دیرین دیرین، بن تن و انواع طرح های دیگر عروسکی الهام گرفته از شخصیت کارتون های ایرانی و خارجی برای کالای خواب کودکان و نوجوان ها موردپسند است. توجه داشته باشید که برای ملحفه سیسمونی و تشک تخت نوزاد حتما از ملحفه در اراک مرغوب با جنس لطیف و اعلا، ترجیحا پارچه ملحفه نخی صددرصد پنبه ( پارچه کتان ملحفه ) یا تترون، استفاده شود. پارچه تترون عروسکی با عرض صد و پنجاه سانتی متر نسبت به سایر نمونه های ملحفه در اراک بیشترین مصرف را برای تختخواب کودک و نوجوان دارد.

پارچه ملحفه ای در اراک طرح فانتزی

جدیدترین پارچه ملحفه ای در اراک با چه طرح هایی در بازار فروش عرضه می شود. ملحفه در اراک طرح جدید بیشتر با طرح های فانتزی عرضه می شود. امروزه طرح های زیگزاگ، خال دار، ستاره ای، اشکال هندسی، حیوانات، کهکشان، نظامی و از قبیل این طرح ها، از دیگر طرح های پرطرفدار ملحفه اراک هستند. اکثر خانواده ها تمایل به خرید ملافه در اراک با طرح های سبک جدید برای سرویس خواب و روتختی خود دارند. با توجه به میزان فروش عمده پارچه ملحفه در اراک می توان به خوبی دریافت که طرح های جدید فانتزی در حال پیشی گرفتن از دیگر طرح ها است.

پارچه ملحفه ای در اراک طرح سنتی

پارچه ملافه در اراک مدل سنتی این روزها برای فانتزی پسندها هم مورد توجه قرار گرفته است. طرح های ترمه، کاشی، بته جقه، سرمه، گلیم، فرش و دیگر طرح های تداعی کننده سنتی بودن در این دسته قرار می گیرند. این طرح ها، طرفداران خاص خود را دارند که تعداد آن ها اندک نیست.

پارچه ملحفه ای در اصفهان - نساجی آنلاین

پارچه ملحفه ای در اراک حاشیه دار

ملحفه در اراک با طرح های حاشیه دار زیبایی خاصی به روتختی می دهد. نساجی آنلاین بازار عرضه کننده مستقیم و آنلاین، پارچه ملحفه های در اراک زیبای حاشیه دار به صورت عمده و متری است. این طرح ها معمولا با خطوطی از طرح بالایی جدا می شوند که هماهنگ با طرح فوق خود هستند.

پارچه ملحفه ای در اراک طرح سه بعدی

این روزها فروش پارچه ملحفه ای در اراک سه بعدی رونق خوبی پیدا کرده است. ملحفه در اراک با طرح های سه بعدی ابتدا به صورت ملحفه های خارجی به خصوص ملافه های چینی و ترک به بازار عرضه شدند. منظور از طرح سه بعدی پارچه ملافه این است که هنگامی روتختی پهن می شود، با زاویه خاصی از دید، نماینگر منظره ای دارای زاویه و بعد است. این طرح برای زیبایی بخشیدن به دکوراسیون منازل بسیار پرطرفدار است و هر روز بر تعداد آن ها افزوده می شود.

پارچه محلفه ای در اراک طرح اسپرت

پارچه های ملحفه اراک با طرح اسپرت، بیشتر شامل مدل های ورزشی و پرنشاط از انواع رشته های ورزشی هستند. طرح و لوگوی پوشاک ورزشی مثل نایک و آدیداس، باشگاه های ورزشی مشهور مثل بارسلونا و رئال مادرید و لوگوی ماشین ها، همه در این دسته طرح های اسپرت قرار می گیرند. پارچه مدل اسپرت برای ملحفه و روتختی نوجوان و جوان پسرانه بهترین انتخاب است.

ملحفه در اراک طرح ترکیبی

ست ملافه در اراک واژه آشنایی برای مشتریان روتختی و سرویس خواب است. ملحفه های اراک ست با طرح های ترکیبی با یکدیگر به صورت زیر و رو برای رو تختی ها استفاده می شوند که به اصطلاح طرح ست یکدیگر هستند.

دیگر طرح های پارچه های ملحفه ای در اراک

از دیگر طرح های مشهور پارچه ملحفه ای در اراک می توان مدل های سلطنتی مجلسی، گل سرخود، عروس، میوه ای، راه راه، چهارخونه ای، پلنگی، رمانتیک عاشقانه، چین دار، آشپزخانه ای، چهل تکه و غیره را نام برد. تعداد طرح های پارچه ملحفه در اراک می تواند بی نهایت باشد. عکس مکان و شخصیت های معروف، پوسترهای محبوب و هر عکسی که در ذهن دارید را می توان روی پارچه های ملحفه ای در اراک چاپ کرد.

پارچه های ملحفه ای در اصفهان - نساجی آنلاین

سری رنگ پارچه های ملحفه ای در اراک

کارخانه های نساجی پارچه ملحفه ای در اراک، اکثرا هر طرح را در چهار یا پنج رنگ مختلف تولید می کنند. این رنگبندی به خاطر وجود سلایق مختلف رنگ بین مردم است تا بتوانند در خرید ملحفه در اراک از هر طرح، بین چهار تا پنج رنگ حق انتخاب داشته باشند. کارخانجات نساجی فقط فروش به صورت عدلی دارند. به این صورت که داخل عدل فقط یک طرح با رنگبندی وجود دارد. برای مثال اگر طرح ملحفه در اراک گل رز باشد و طرح گل رز در پنج رنگ آبی، قرمز، صورتی، سبز، گلبهی تولید شده باشد، داخل عدل از هر رنگ دو طاقه بسته بندی می شود.

عرض انواع پارچه های ملحفه ای در اراک

پارچه های ملحفه ای در اراک ساده و طرحدار در عرض های مختلفى تولید می شود که هر عرض مصرف خاص خود را دارد. در خرید عمده و خرده پارچه های ملافه ای در اراک باید با توجه به کاربرد مورد نظر، عرض مناسب را انتخاب کرد. قیمت انواع پارچه های ملافه ای در اراک حتی اگر از یک جنس باشند با توجه به عرض متفاوت است. عرض پارچه های ملحفه اراک بدین شرح است:

ملحفه در اراک عرض ٧۵ سانتیمتر و عرض یک متر

این دو عرض پارچه ملحفه در اراک، کمترین مصرف را دارند و توسط کارخانجات کمی تولید می شوند. بیشتر برای روکش تخت های یک نفره یا نوزاد به کار می روند و به ملحفه یک نفره شهرت دارند.

ملحفه در اراک عرض ١۵٠ سانتیمتر

پارچه تترون، ترگال و کج راه با عرض یک متر و نیم جزو پارچه های ملحفه در اراک ساده رنگی در این عرض هستند. پارچه های ملحفه ای در اراک طرحدار با این عرض، اکثرا شامل پارچه تترون عروسکی و گلدار می شوند که برای کالا خواب نوزاد و روتختی به کار می روند.

ملحفه در اراک عرض دو متر

بیشترین مصرف پارچه ملحفه ای در اراک در عرض دو متر است. ملافه دو متر عرض از تمامی عرض ها پرفروش تر و پرکاربرد تر است. اکثر مشتری ها این عرض را برای خرید انتخاب می کنند. اکثر ملحفه های اراک برای مصارف خانگی دارای عرض دو متر هستند. بیشتر کارخانجات نساجی پارچه ملحفه ای در اراک را فقط در عرض دو متر تولید می کنند. احتمال دارد ملحفه عرض دو متر، به اندازه دو تا سه سانتیمتر عرض کمتری داشته باشد که البته طبیعی است و مشکل خاصی برای کاربرد ملافه اراک ایجاد نمی کند. تترون ساده با عرض صد و هشتاد سانتیمتر و دو متر نیز ملحفه ساده این بخش است. اکثر پارچه ملافه های عرض دو متر دارای جنس پلی استر پنبه با گرماژ دویست و چهل گرم هستند.

ملحفه عرض دو متر و چهل سانتیمتر

انواع پارچه های ملحفه ای در اراک طرحدار با عرض دو متر و چهل سانتیمتر، بیشتر برای روتختی و کالای خواب دو نفره استفاده می شوند. اکثر پارچه های ملحفه خارجی با این عرض در بازار های فروش یافت می شوند. نمونه های ایرانی این عرض نیز توسط بسیاری از کارخانجات کشور در بازار توزیع شده است. برای ملافه ساده از تترون عرض دو متر و چهل سانتیمتر ساده در رنگبندی های مختلف به خصوص رنگ سفید استفاده می شود. پارچه کتان ملحفه ای در اراک بیشتر در این عرض تولید می شود.

ملحفه عرض دو متر و نیم

موارد بالا برای عرض دو متر و نیم نیز صادق است. این عرض نیز بیشتر برای ملحفه در اراک با جنس صد در صد پنبه در نظر گرفته می شود.

ملحفه در اراک عرض ٣ متر

پارچه ملحفه ای در اراک با عرض دو متر و نود سانتیمتر و سه متر نیز برای روتختی های عریض مصرف می شوند. مدل طرح دار این عرض، اکثرا جنس پنبه ای و کتان دارد. تترون عرض سه متر نیز در دسته ملحفه های اراک ساده این عرض قرار می گیرد.

طاقه های پارچه ملحفه ای در اراک

مشتری های پارچه باید با اصطلاحات رایج در بازار پارچه آشنا باشند. در خرید عمده ای انواع پارچه های ملحفه ای در اراک ایرانی یا خارجی، ابتدا باید عرض مورد نظر را به درستی انتخاب کرد و سپس با توجه به متراژ طاقه ها متراژ مورد نظر را به مرکز فروش سفارش داد. متراژ هر طاقه پارچه ملحفه ای در اراک معمولا سی و پنچ یا چهل متر است. ملحفه های ایرانی در عرض های صد و پنجاه سانتیمتر و دو متر به صورت طاقه کتابی و در عرض های بالاتر دو متر و چهل، دو متر و نیم و سه متر به صورت طاقه رول هستند. هر توپ پارچه ملحفه خارجی نیز معمولا پنجاه متر یا پنجاه یا پنجاه و پنج یارد است. عدل های پارچه ملحفه در اراک در کارخانه به صورت رنگبندی طرح بسته بندی می شوند که از هر رنگ دو طاقه داخل عدل قرار دارد. اگر قصد خرید طاقه ای یا تک رنگ پارچه ملافه در اراک را دارید باید به بازار و عمده فروشان مراجعه کنید. در صورتی که خواهان خرید پارچه ملحفه در اراک به صورت تک رنگ به میزان بالا هستید، باید با کارخانجات یا نمایندگی آن ها ارتباط داشته باشید تا میزان حداقل سفارش را به شما اطلاع دهند. خرید رول ملحفه در اراک یا به اصطلاح ملحفه رولی در اراک برای تولیدی های کالای خواب کار را به خصوص در امر برش راحت می کند. اگر طاقه ها به صورت کتابی بود می توانید با دستگاه رول ملحفه اراک آن ها را یک لا طاقه پیچی کنید.

فروش پارچه ملحفه ای در اصفهان - نساجی آنلاین

اسامی کارخانجات نساجی تولیدکننده پارچه ملحفه در اراک و سایر شهرها

بهترین مارک پارچه ملحفه در اراک چیست. با کارخانجات نساجی پارچه ملحفه ای در اراک و کیفیت محصولات آن ها آشنا هستید. پارچه ملحفه ای در اراک توانسته به خوبی پاسخگوی نیاز کشور باشد و از لحاظ طرح و مدل نیز تا حد زیادی همگام با نمونه های خارجی حرکت کرده است. طراحان پارچه ایرانی به طور مرتب در حال ارایه مدل های جدید برای ملحفه در اراک به کارخانجات نساجی هستند. بیشتر شرکت های نساجی پارچه ملحفه در اراک، یزد، اردکان، بروجرد و مشهد قرار دارند. پارچه ملحفه ای در اراک و یزد بهترین کارخانه ها و برندهای معروف را دارند. صادرات و واردات انواع پارچه های ملافه ای ایرانی چه اوضاعی دارد. ملحفه لحاف و بالش ایرانی در چند سال اخیر به کشورهای همسایه از جمله عراق، تاجیکستان، افغانستان و کویت صادر شده است. اکثر کارخانجات نساجی پارچه ملحفه در اراک دارای چندین برند مختلف هستند. متاسفانه بعضی برندها نیز طرح باند و لوگوی برندهای مشهور را تقلید می کنند. این تقلید شامل نام برند نیز می شود. برخی حتی نام برند خود را با تغییر در اسم یا اضافه کردن یک پسوند یا پیشوند شبیه به نام نساجی های معروف می کنند. در خرید پارچه ملحفه در اراک حتما به نام کامل برند و لوگوی شرکت تولیدکننده توجه کنید.

پارچه های ملحفه ای در اراک خارجی

گذشته از حرف های کلیشه ای حمایت از کالای ایرانی و مبارزه با قاچاق، در این مورد هم انواع پارچه ملافه خارجی حجم زیادی از مبادلات بازار فروش پارچه در ایران را به خود اختصاص داده است. پارچه ملحفه در اراک در جدول برندهای خارجی با دو نام مشهورتر است. پارچه ملحفه ترک و چینی از معروف ترین پارچه های ملحفه خارجی در اراک موجود هستند که اتفاقا خریداران زیادی نیز دارند. تا آنجا که می دانیم، ملحفه ساتن و دورو از تولیداتی هستند که در کشور تولید نمی شوند و فقط نمونه خارجی آن ها فروش می رود. عمده ترین مشکل اکثر پارچه های ملحفه ای در اراک خارجی و نه همه آن ها، این است که پس از چند بار شستشو زود پوسیده می شوند. اگر تا کنون از ملحفه های خارجی استفاده کرده باشید، درستی این حرف را تصدیق خواهید کرد. دلیل این مشکل، اول نخ پارچه از جمله پنبه درجه دو و سه است و دوم این که این پارچه ها شاید چندین سال در انبارها در شرایط نامناسب مثل تماس مستقیم با آفتاب و آب و هوا، نگهداری و بارگیری شده باشند. اصلی ترین عامل رقابتی ملحفه های خارجی و ایرانی در اراک، جذاب بودن طرح و مدل پارچه است. از این رو مسئولیت بر گردن طراحان پارچه ایرانی است که چرا نمی توانند پا به پای کارخانه های خارجی، طرح های مدرن به کارخانجات کشور تحویل دهند. متاسفانه فقط بعضی از کارخانه های نساجی ملحفه در اراک در کشور به صورت حرفه ای فعالیت، و با ایده های نو طرح های جدید ملحفه اراک را به بازار عرضه می کنند. دیگر کارخانجات مثل یک ماشین کپی پیست، طرح آن ها را کپی و تقلید می کنند.

پارچه ملحفه ای در اصفهان - نساجی آنلاین

پارچه ملحفه در اراک ترک

خرید پارچه ملحفه در اراک ترک برای قشر به اصطلاح لاکچری از واجبات محل خواب و روتشکی است. قیمت پارچه های ملحفه ای در اراک ترک و روش تشخیص اصل بودن جنس، دغدغه مشتریان در خرید عمده است. در ایران این گونه جا افتاده است که اگر بعد از اسم هر پارچه یا پوشاکی کلمه ترک بیاید، نشان دهنده مرغوبیت جنس است. کشور ترکیه در حقیقت یکی از غول های صنعت نساجی جهان به شمار می رود، ولی نسبت دادن هر پارچه ای به اسم ترک و ترکیه در ایران، در اکثر موارد بی مورد و از روی تقلب است. متاسفانه بعضی از برندهای ایرانی باند و رول طاقه پارچه را با کلمات انگلیسی و ترکی چاپ می کنند تا فروشنده آن را راحت تر به اسم جنس خارجی به فروش برساند. البته با صاحبان نساجی که صحبت کنیم، این طور بیان می کنند که از روی ناچاری و فرهنگ غلط جا افتاده در میان مشتریان، برای فروش محصولات خود مجبور به این کار هستند. اکثر پارچه های ملحفه ای در اراک که در ایران با نام ترک فروش می رود، تولید چین، تایوان، تایلند و یا خود ایران است. در خرید پارچه ملحفه ای در اراک ترک، مراقب رازهای فروشندگان پارچه باشید و به نام برند در لبه ترکی پارچه توجه کنید. پارچه های ملحفه ای در اراک ترک، اکثرا از جنس صد در صد پنبه و در عرض های دو متر و چهل سانتیمتر و سه متر هستند و معمولا در حاشیه پارچه اسم کارخانه تولید کننده چاپ شده است. برای صحت نام برندهای نساجی ترکیه می توانید از طریق سرچ در اینترنت اقدام کنید (البته برندی ایرانی نیز داریم که نام و لوگوی یک نساجی ترکیه را کاملا تقلید کرده است). لازم به ذکر است که ملحفه در اراک جنس ساتینت و ملحفه های اراک دو طرف چاپ خارجی، مرغوبیت و فروش بهتری نسبت به سایر اجناس دارند.

پارچه ملحفه در اراک چینی

چین در عرصه پارچه ملحفه در اراک نیز به خوبی در ایران خوش درخشیده است و توانسته بسیاری از برندهای ملحفه در اراک ایرانی را از گردونه رقابت خارج کند. جا دارد مشتری ها به خاطر تشکر از کشور چین و مبارزه با بیکاری جوانان این کشور، از انواع پارچه های ملحفه ای در اراک چینی خرید کنند. پارچه های ملحفه ای در اراک چینی بیشتر با عرض دو متر و چهل سانتیمتر، به صورت طاقه های پنجاه متری یا پنجاه و پنجاه و پنج یاردی در بازارهای ایران خرید و فروش می شود. قیمت پارچه ملحفه در اراک چینی وابسته به ورود قانونی یا غیرقانونی آن به کشور است. طرح های متنوع، قیمت مناسب (البته در صورت قاچاق)، زیردست خوب و فرهنگ عامه مردم که جنس خارجی را بهتر می دانند، باعث شده که فروش ملحفه های خارجی در اراک رشد چشمگیری داشته باشد. ملحفه ساتینت چینی در اراک و ملحفه های ساده رنگی در اراک این کشور دارای زیردست بسیار لطیف و خوبی هستند و در بازار تقاضای بالایی دارند.

جدیدترین پارچه های ملحفه ای در اراک

از انواع نسل جدید پارچه ملحفه ای در اراک می توان نمونه های نانو، ضد آب، آنتی باکتریال، ضد آلرژی، ضد حساسیت، ضد مایت، نسوز، ضد آب ژاول و لمینت یکبار مصرف را نام برد. این گونه ملحفه های اراک در کارخانه های داخل کشور نیز تولید می شوند و مصارف خاص خود را به خصوص برای ملحفه بیمارستان ها، مراکز درمانی و پارچه ملافه ای ارگان های نظامی دارند.

عوامل تاثیرگذار بر قیمت پارچه ملحفه ای در اراک

قیمت پارچه ملحفه در اراک به خصوص به صورت عمده، تابع عواملی است که دانستن آن از طریق وب سایت نساجی آنلاین می تواند برای برنامه ریزی خرید متناسب با بودجه برای تولیدی ها و فروشنده ها راه گشا باشد. عوامل بیان شده در ادامه اصلی ترین عوامل در تعیین قیمت واقعی پارچه ملحفه در اراک هستند.

جنس پارچه ملحفه ای در اراک

برای تشخیص جنس پارچه ملحفه ای در اراک خوب و با کیفیت از ملحفه نامرغوب چه باید کرد. منظور از جنس پارچه، ابتدا الیاف مصرفی آن است، دوم تراکم بافت تار و پود است (تراکم بافت پارچه از طریق وزن یک متر طول در عرض آن به دست می آید)، سوم لطافت و زیردست پارچه است. هرچه این سه مورد کیفیت بالاتری داشته باشند، طبیعتا پارچه ملحفه ای در اراک با قیمت بالاتری فروش خواهد رفت. اکثر پارچه های ملافه ایرانی عرض دو متر، جنس پلی استر پنبه با وزن دویست و چهل گرم دارند. جنس های مرغوب تر و روتین بازار دارای جنس تترون هستند.

کیفیت چاپ و رنگ پارچه ملحفه ای در اراک

پارچه های ملافه ای در اراک از پارچه هایی هستند که بسیار شسته می شوند. در پارچه ملحفه ای در اراک طرح دار، طرح های مختلف روی پارچه چاپ می شوند. این چاپ می تواند با کیفیت های مختلفی انجام گیرد. کیفیت رنگ های طرح مورد نظر و تمیزی چاپ کاملا با چشم مشهود است و نیاز به تخصص خاصی ندارد. در برخی کلیپ های منتشر شده در بستر وب می توانید، فرآیند چاپ روی پارچه ملحفه ای در اراک را ببینید. بحث مهم تر در پارچه ملحفه ای در اراک چاپی، ثابت بودن رنگ و با کیفیت ماندن چاپ، پس از شستشو است. بعضی از پارچه های ملحفه در برابر مواد شوینده مقاوم نیستند، به مرور زمان و پس از چند بار شستشو، چاپ طرح پارچه یا از بین می رود یا کیفیت و درخشندگی رنگ روز اول را ندارد. بهترین کیفیت چاپ را در بازار را با نام راکتیو می شناسند. پارچه ملحفه در اراک راکتیو از بالاترین درجه کیفیت چاپ پارچه برخوردار است که در مقابل انواع شستشو، لطافت و کیفیت طرح خود را از دست نمی دهد.

طرح و مدل پارچه ملحفه ای در اراک

بعضی از کارخانجات در انتخاب طرح برای پارچه ملحفه ای در اراک بی سلیقه هستند و پارچه ها را متناسب با طبع و سلیقه مردم تولید نمی کنند. زیبایی طرح، جذاب بودن و طرح های جدید می تواند بر قیمت فروش ملحفه تاثیر مستقیم بگذارد. کارخانه تولیدکننده: بعضی از برندهای نساجی تولیدکننده پارچه ملحفه دارای سابقه زیادی هستند و نام آن ها تبدیل به یک برند در میان بازار، فروشندگان و مشتریان شده است. گاه دو کارخانه پارچه ملحفه را با یک جنس، با یک کیفیت و حتی با یک طرح تولید می کنند ولی در اینجا مشهور بودن برند است که باعث اختلاف قیمت محصول می شود. کشور تولید کننده پارچه ملحفه ای در اراک: فقط کافی است لیبل خارجی را چه واقعی و چه غیرواقعی، روی یک محصول قرار دهیم و سپس مثل آب خوردن آن را گران بفروشیم. پارچه های ملحفه در اراک خارجی همیشه گران تر از ملحفه در اراک ایرانی نیستند، این اتفاق در صورتی می افتد که بدون پرداخت گمرک و به صورت قاچاق در بازار توزیع شوند.

پارچه فروشی ملحفه در اراک

آیا پارچه فروشی شغل مناسب و پر در آمدی است. برای راه اندازی پارچه فروشی باید چه کار کرد. جواب سوال اول مثبت است. اگر قصد راه اندازی یک فروشگاه پارچه فروشی دارید، بهتر است ابتدا با پارچه های پرفروش از جمله پارچه ملحفه در اراک شیک، در انواع قیمت ها و جنس ها شروع کنید. فروشگاه پارچه ملحفه در اراک ریسک کمتری نسبت به فروش سایر پارچه ها دارد. برای ابتدای کار با پارچه های ملحفه ای در اراک، می توانید دکوراسیون پارچه فروشی خود را شیک کنید و به صورت رول آن ها را از قفسه های رولی آویزان کنید. ابتدا بهتر است محصولات کارخانجات مشهور و شناخته شده را در مغازه خود داشته باشید تا بتوانید با یک حراج، راحت تر فروش داشته باشید. درباره سلیقه و قدرت مشتریان خود تحقیق کنید و متناسب با آن برای مغازه خود جنس خرید کنید. فروش پارچه به صورت کیلویی در سطح عمده و خرده نیاز به تجربه دارد و توصیه می شود در ابتدای کار برای فروشگاه خود از اجناس درجه یک و بدون تیکه خرید کنید. خرید عمده پارچه ملحفه در اراک کیلویی گاه می تواند با ضرر همراه باشد، چون اکثر آن ها دارای خرابی های مختلف هستند.

تولید با پارچه ملحفه ای در اراک

تاسیس و راه اندازی تولیدی کالای خواب، ملحفه خوشخواب روتختی، تشک، روکش بالشت، سرویس خواب نوزاد و عروس، ملحفه در اراک هتلی بیمارستانی و سرویس آشپزخانه حاشیه سود بسیار خوبی دارد. با کمی خلاقیت، متفاوت بودن، ایده پردازی جدید و تبلیغات هدفمند می توانید حتی از برندهای قدیمی نیز پیشی بگیرید. برای تولید ابتدا باید سلیقه داشته باشید، دوم این که به خوبی بدانید برای چه قشری و با چه قدرت خریدی می خواهید محصول تولید کنید. سوم اینکه با انواع پارچه های ملحفه ای در اراک و دیگر مواد اولیه کار خود آشنا باشید و بدانید که مواد اولیه کار خود را از چه طریقی می توانید با قیمت مناسب تر خرید کنید.

فروش عمده پارچه های ملحفه ای در اراک

خرید و فروش عمده پارچه های ملحفه ای در اراک به دو روش سنتی و مدرن صورت می گیرد. قیمت خرید در این دو روش متفاوت تر است. پل های ارتباطی بین مصرف کننده و تولیدکننده در روش مدرن فقط یک پل است، به همین دلیل قیمت خرید برای مشتری ارزان تر می شود. کم نیستند عمده فروشی های پارچه ملحفه ای در اراک در بازار که انواع ملحفه های کارخانجات مختلف را خرید و فروش می کنند. برای همگام بودن با سرعت تغییرات تجارت در خرید عمده پارچه ملحفه ای در اراک باید با نحوه خرید پارچه در بازار و همچنین نحوه خرید اینترنتی، آشنایی کامل داشته باشید تا در وقت و هزینه خود صرفه جویی کنید. آیا یک مرجع و نمایندگی فروش انواع پارچه های ملحفه ای در اراک در سراسر کشور وجود دارد که بتوان محصولات کارخانه های نساجی را با بهترین قیمت خرید.

بازار فروش پارچه ملحفه ای در اراک

فروش عمده پارچه ملحفه ای در اراک بیشتر در کجاها صورت می گیرد. آیا آدرس بازار پارچه ملحفه در اراک عمده را می دانید. بازار پارچه ملحفه ای در اراک تهران، اراک، یزد، تبریز، مشهد، شیراز، اهواز، بندرعباس و شهرهای کردنشین همیشه پررونق و شلوغ است. بازار فروش و بورس پارچه ملحفه ای در اراک در تهران و یزد سه قطب اصلی عرضه منسوجات ملحفه ای در اراک ایرانی به صورت عمده هستند. قیمت خرید پارچه ملحفه ای در اراک را می توانید در بازارهای مختلف یا سایت های معتبر مثل نساجی آنلاین بازار با یکدیگر مقایسه کنید. در ابتدا باید به روشنی بدانید که مشتریان شما چه جنسی می خواهند و به زبان ساده چقدر حاضر هستند برای خرید پارچه ملحفه ای در اراک یا روتختی و کالای خواب پول بدهند.

پارچه های ملحفه ای در اصفهان - نساجی آنلاین

خرید اینترنتی پارچه ملحفه ای در اراک

راه ساده برای خرید پارچه ملحفه ای در اراک ارزان چیست. قیمت خرید انواع پارچه ملافه ای در اراک را از چه مرجعی می توان استعلام کرد. آیا می توان بازار فروش پارچه تمام شهرها را در کمتر از یک ساعت مشاهده کرد و اجناس کارخانجات مختلف و قیمت های آن ها را با یکدیگر مقایسه کرد. این یک رویا نیست بلکه واقعیت در حال اجرا است. فروشگاه اینترنتی پارچه ملحفه در اراک نساجی آنلاین بازار، لیست قیمت انواع پارچه های ملحفه ای در اراک از کارخانجات نساجی یزد، اراک و بروجرد و همچنین برندهای خارجی از جمله چینی و ترک را به همراه طرح و رنگبندی، در اختیار مشتریان قرار می دهد. در نساجی آنلاین بازار مشتری با دید کلی نسبت به انواع پارچه ها و کسب مشاوره رایگان از مشاوران فروش می تواند بهترین انتخاب را با ارزان ترین قیمت داشته باشد. در بازار آنلاین پارچه نساجی آنلاین، سفارشات خرید به صورت مستقیم از کارخانه تولیدی با باربری به سراسر کشور ارسال می شود. خوشحال می شویم سوالات و دیدگاه های خود درباره این مطلب را در قسمت نظرات بیان کنید.

دریافت مشاوره و قیمت | ۰۹۱۳۲۲۹۶۱۳۵

..
بازخوردها
  ارسال نظر
  (بعد از تائید مدیر منتشر خواهد شد)
  • - نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
  • - لطفا دیدگاهتان تا حد امکان مربوط به مطلب باشد.
  • - لطفا فارسی بنویسید.
  • - میخواهید عکس خودتان کنار نظرتان باشد؟ به gravatar.com بروید و عکستان را اضافه کنید.
  • - نظرات شما بعد از تایید مدیریت منتشر خواهد شد