پارچه ملحفه ای در تبریز

پارچه ملحفه ای در تبریز
بزرگترین مرکز فروش پارچه ملحفه ای در تبریز
برای خرید و استعلام قیمت با شماره 09132296135 تماس حاصل فرمایید
فروش فقط به صورت عمده

فروش پارچه ملحفه ای در تبریز

فروش پارچه ملحفه ای در تبریز - نساجی آنلاین

دریافت مشاوره و قیمت | ۰۹۱۳۲۲۹۶۱۳۵

پارچه ملحفه ای در تبریز؛ معرفی و راهنمای کامل خرید انواع پارچه ملحفه ای در تبریز

یک سوم عمر و زمان استراحت ما روی انواع مختلفی از پارچه ملحفه ای در تبریز طی می شود. تخت یا محل خواب ما جزو جدایی ناپذیر خانه و گواهی بر اهمیت طرح و مدل پارچه های ملحفه ای در تبریز است. تولیدی های کالای خواب و تشک، برندهای رو تختی، پارچه فروشی ها، فروشندگان بازار پارچه، خریداران خرده و عمده انواع ملحفه باید با چالش های فروش عمده انواع پارچه ملحفه ای در تبریز، نحوه خرید و قیمت پارچه ملحفه ای در تبریز آشنایی کامل داشته باشند.

پارچه ملحفه ای در تبریز چیست

پارچه ملحفه ای در تبریز یا به اصطلاح ملافه به انگلیسی bed sheet از منسوجات خانگی به شمار می رود و می توان به جرات گفت که جزو ده پارچه پرفروش بازار است. بازار عمده پارچه و مغازه های پارچه فروشی، همگی به خوبی می دانند که خرید و فروش انواع پارچه های ملافه ای ایرانی و خارجی در تبریز با طرح و مدل های جدید در قیمت های گوناگون بسیار پررونق است. به همین علت با توجه به حجم بالای مبادلات مالی در مورد این پارچه، سرمایه گذاری خوبی روی آن از سمت کارخانجات نساجی و فروشنده ها انجام می شود. کارخانه های نساجی زیادی در زمینه تولید و چاپ انواع پارچه های ملحفه ای در تبریز در حال فعالیت هستند و برندهای فراوانی از انواع ملحفه ایرانی و خارجی تبریز در بازار یافت می شود. تولیدکنندگان انواع پارچه های ملحفه ای در تبریز با توجه به دو نکته اصلی قدرت خرید اقشار مختلف و سلیقه های گوناگون، اقدام به تولید و تکمیل این نوع پارچه می کنند.

انواع پارچه های ملحفه ای در تبریز

پارچه ملحفه در تبریز چیست؟ ملحفه در تبریز یا همان ملافه در تبریز انواع مختلفی دارد. پارچه ها برای تولید ملحفه تبریز می توانند با جنس ها، الیاف و عرض های مختلف و متنوع تولید شوند. پارچه های ملحفه ای در تبریز از نظر طرح و مدل می توانند ساده و در رنگ های گوناگون باشند و یا طرح های مختلفی با رنگبندی های متنوعی روی ملحفه چاپ شود. شناخت جنس های مختلف انواع پارچه ملحفه در تبریز، اطلاع از کیفیت برندهای مختلف ملافه ایرانی و خارجی در تبریز، شناسایی سایت های قیمت گذاری پارچه های ملحفه تبریز و فروشگاه های اینترنتی و اطلاع از محل مراکز اصلی بازار بورس فروش عمده پارچه ملحفه، همگی راهی برای داشتن یک خرید با قیمت ارزان و مناسب است.

فروش پارچه ملحفه ای در اصفهان - نساجی آنلاین

مصارف پارچه ملحفه ای در تبریز

برای مصارف اصلی پارچه ملحفه ای در تبریز می توان به مواردی از جمله کالای خواب خانگی، خوشخواب، بالشت، لحاف، روتختی، تولید تشک و بالشت، دوخت ملحفه گرفتن پتو، سرویس خواب نوزاد، ملحفه هتل و بیمارستان ها، رومبلی، رومیزى، روبالشتی، سرویس آشپزخانه، زیرانداز، لایکو ( ملحفه پشم شیشه)، عروسک سازى، کارهای دستی و تزیینی اشاره کرد.

نحوه تولید پارچه های ملحفه ای در تبریز

پارچه های ملحفه ای در تبریز در دسته پارچه های تخت بافت قرار می گیرند. این نوع پارچه ها ابتدا با الیاف مختلف به صورت تار و پودی بافته شده و سپس فرآیند رنگرزى و یا چاپ طرح روی آن ها تکمیل می شود. خام متقال پارچه ملحفه ای در تبریز در عرض های مختلف بافت می شود که هر کدام از این عرض ها مصرف خاص خود را دارند.

فروش پارچه ملحفه ای در اصفهان - نساجی آنلاین

جنس های پارچه ملحفه ای در تبریز

جنس پارچه ملافه در تبریز ارتباطی مستقیم با الیاف مصرف شده در فرآیند بافت دارد. برای نحوه تشخیص جنس خوب پارچه ملحفه دو راه کار وجود دارد: راه اول و ساده تر لمس پارچه است که حس خوبی در موقع لمس به انسان دست دهد. تست زیردست پارچه می تواند آگاهانه و با علم انجام شود. لمس جنس های مختلف از یک پارچه به صورت تجربی و شناخت اندکی از الیاف و انواع آن می تواند کمک کننده باشد. راه دوم، شناخت دقیق انواع الیاف است. در مطلب رازهای خرید پارچه که فروشندگان به شما نمی گویند به این نکته اشاره شد که اگر قصد خرید عمده پارچه دارید و یا صاحب تولیدی و مغازه پارچه فروشی هستید، باید با انواع الیاف، مزایا و معایب هر کدام از آن ها آشنایی کامل داشته باشید. خود را متخصص پارچه کنید تا در خرید و فروش کلاه سرتان نرود. در سایت نساجی آنلاین مقالات مرتبط قابل دسترسی برای مطالعه وجود دارد. مبحث بعدی در شناخت جنس خوب پارچه ملحفه، مبحث کیفیت چاپ یا رنگ است.

الیاف مصرفی در تولید انواع پارچه های ملحفه ای در تبریز

مشخصات پارچه ملحفه در تبریز چیست؟ پارچه بافی ها و کارخانجات بافندگی در فرآیند تولید می توانند انواع مختلفی از الیاف را در تار و پود پارچه مصرف کنند که باعث تولید جنس های مختلفی از این پارچه می شود. مورد دیگر تراکم بافت و نحوه تکمیل است که نقش اصلی در تولید یک جنس مرغوب دارد. اصلی ترین ترکیبات الیاف در تولید پارچه ملحفه ای در تبریز بدین شرح است: فلامنت – فلامنت، فلامنت پلی استر، فلامنت پنبه، پلی استر پنبه فلامنت، پلی استر ویسکوز فلامنت، پلی استر پنبه پلی استر پنبه، پلی استر ویسکوز پلی استر ویسکوز، پنبه پلی استر ویسکوز، پنبه پنبه. جنس پارچه ملحفه در تبریز تنها مربوط به نوع الیاف به کار برده نمی شود. کیفیت نخ مصرفی، تراکم بافت ( گرماژ پارچه )، یک دست بودن بافت، کیفیت چاپ و رنگ، میزان آبرفت پارچه، نوع تکمیل و لطافت از دیگر شاخصه های اصلی پارچه ملحفه خوب است. پارچه ملحفه پنبه ای در تبریز (صددرصد پنبه) بهترین نوع جنس ملافه است. لازم است که بدانیم پارچه ملحفه نخی در تبریز چیست. ملحفه نخی در تبریز به پارچه ای گفته می شود که درصد غالب و بیشتر آن از نخ ویسکوز یا پنبه (کتان) باشد و نشانه واضح آن، زیردست لطیف و نرم آن است. پیشنهاد می شود برای ملحفه تابستانی از جنس پارچه تترون طرح دار یا ساده استفاده کنید.

پارچه ملحفه ای در اصفهان - نساجی آنلاین

پارچه ملحفه ای در تبریز ساده

در کل قیمت فروش انواع پارچه ملحفه ای در تبریز از یک جنس مشترک در نوع ساده از نوع ملافه طرح دار (چاپى) ارزان تر و به صرفه تر است.  از اصلی ترین پارچه های ملحفه ای در تبریز ساده انواع پارچه تترون، ترگال و کجراه و حتی پارچه اسپان باند یکبار مصرف هستند که با بیش از هفتاد رنگ ساده به عنوان روتختی، ملافه تشک و لحاف به خصوص برای مصارف خانگی، بیمارستان ها و هتل ها مورد مصرف است. پارچه تترون ملحفه سفید در عرض های دو و سه متر، بیشترین فروش را در میان ملافه های ساده دارند که با توجه به ضخامت قیمت خرید متفاوتی دارند. پارچه تترون ملافه در رنگ های شیری، کرم قهوه ای، آبی، صورتی، قرمز خونی، زرد و بنفش در رتبه بعدی پر فروش ترین ها قرار دارند. ملحفه سفید در تبریز و ملحفه ساتن در تبریز و ملافه سفید هتلی در تبریز پرتقاضاترین ملحفه های تبریز از نوع ساده هستند. برای اطلاع از قیمت فروش پارچه ملحفه سفید از نوع تترون و پنبه ای به نساجی آنلاین مراجعه کنید.

ملحفه یکبار مصرف بیمارستانی و مسافرتی در تبریز

ملحفه و روتختی هتلی و بیمارستانی در تبریز بهتر است یکبار مصرف باشند. ملحفه های یکبار مصرف تبریز برای مصارف مسافرتی و بیمارستان ها اغلب پارچه هایی از جنس فلامنت فلامنت، فلامنت پنبه، تترون نازک و یا پارچه های بی بافت اسپان باند هستند. اکثر پارچه ملحفه های یکبار مصرف ساده تبریز در انواع رنگ ها موجود هستند؛ البته مدل طرحدار و چاپی آن ها نیز جدیدا در بازار خرید و فروش می شود. رول های ملحفه پرفراژدار در این دسته قرار می گیرند. یکی از مراکز معتبر تولید و فروش پارچه ملحفه یکبار مصرف نساجی آنلاین بازار است.

پارچه ملحفه ای در تبریز طرح دار

نمونه پارچه ملحفه ای در تبریز خوب چه ویژگی دارد. طرح زیبا و قشنگ، اولین کلید فروش بالای پارچه ملحفه در تبریز است. همه به دنبال زیباترین پارچه ملحفه در تبریز هستند. عموم مردم به خصوص برای مصارف خانگی، تمایل به استفاده از پارچه ملحفه طرحدار در تبریز در انواع مدل ها دارند. لیست کارخانجات نساجی تولیدی پارچه ملحفه در تبریز را که نگاه کنیم، می بینیم برندهای موفق تر، در انتخاب طرح و مدل صاحب سبک هستند و به طور مرتب طرح های زیبا، شیک و جدیدی را به بازار فروش، عرضه می کنند. طرح های پارچه ملحفه در تبریز را که در سایت اینترنتی نساجی آنلاین بازار نیز قابل مشاهده است، می توان به این صورت دسته بندی کرد:

پارچه ملحفه ای در تبریز طرح گلدار

ملافه گل دار یا ملحفه گل گلی از پرفروش ترین و پرطرفدارترین طرح ها میان عامه مردم است. چاپ طرح ملحفه ایی در تبریز با گل های مختلف در سایز های بزرگ و کوچک، با رنگبندی مختلف، اکثر سلیقه های گل گلی پسند را راضی می کند.

دریافت مشاوره و قیمت | ۰۹۱۳۲۲۹۶۱۳۵

پارچه ملحفه ای در تبریز عروسکی و دخترانه

برای خرید پارچه ملحفه کودک در تبریز چه نکاتی را باید در نظر داشت. پارچه ملحفه ای در تبریز بچه گانه، نوزادی و انواع طرح های پسرانه و دخترانه برای انواع سرویس خواب، بالشت و روتختی کودک و نوجوان مناسب است و هر سال متراژ زیادی از انواع آن در بازار خرید و فروش می شود. اکثر طرح های باب اسفنجی، بره ناقلا، بارسلونا، کیتی، دیرین دیرین، بن تن و انواع طرح های دیگر عروسکی الهام گرفته از شخصیت کارتون های ایرانی و خارجی برای کالای خواب کودکان و نوجوان ها موردپسند است. توجه داشته باشید که برای ملحفه سیسمونی و تشک تخت نوزاد حتما از ملحفه در تبریز مرغوب با جنس لطیف و اعلا، ترجیحا پارچه ملحفه نخی صددرصد پنبه ( پارچه کتان ملحفه ) یا تترون، استفاده شود. پارچه تترون عروسکی با عرض صد و پنجاه سانتی متر نسبت به سایر نمونه های ملحفه در تبریز بیشترین مصرف را برای تختخواب کودک و نوجوان دارد.

پارچه ملحفه ای در تبریز طرح فانتزی

جدیدترین پارچه ملحفه ای در تبریز با چه طرح هایی در بازار فروش عرضه می شود. ملحفه در تبریز طرح جدید بیشتر با طرح های فانتزی عرضه می شود. امروزه طرح های زیگزاگ، خال دار، ستاره ای، اشکال هندسی، حیوانات، کهکشان، نظامی و از قبیل این طرح ها، از دیگر طرح های پرطرفدار ملحفه تبریز هستند. اکثر خانواده ها تمایل به خرید ملافه در تبریز با طرح های سبک جدید برای سرویس خواب و روتختی خود دارند. با توجه به میزان فروش عمده پارچه ملحفه در تبریز می توان به خوبی دریافت که طرح های جدید فانتزی در حال پیشی گرفتن از دیگر طرح ها است.

پارچه ملحفه ای در تبریز طرح سنتی

پارچه ملافه در تبریز مدل سنتی این روزها برای فانتزی پسندها هم مورد توجه قرار گرفته است. طرح های ترمه، کاشی، بته جقه، سرمه، گلیم، فرش و دیگر طرح های تداعی کننده سنتی بودن در این دسته قرار می گیرند. این طرح ها، طرفداران خاص خود را دارند که تعداد آن ها اندک نیست.

پارچه ملحفه ای در اصفهان - نساجی آنلاین

پارچه ملحفه ای در تبریز حاشیه دار

ملحفه در تبریز با طرح های حاشیه دار زیبایی خاصی به روتختی می دهد. نساجی آنلاین بازار عرضه کننده مستقیم و آنلاین، پارچه ملحفه های در تبریز زیبای حاشیه دار به صورت عمده و متری است. این طرح ها معمولا با خطوطی از طرح بالایی جدا می شوند که هماهنگ با طرح فوق خود هستند.

پارچه ملحفه ای در تبریز طرح سه بعدی

این روزها فروش پارچه ملحفه ای در تبریز سه بعدی رونق خوبی پیدا کرده است. ملحفه در تبریز با طرح های سه بعدی ابتدا به صورت ملحفه های خارجی به خصوص ملافه های چینی و ترک به بازار عرضه شدند. منظور از طرح سه بعدی پارچه ملافه این است که هنگامی روتختی پهن می شود، با زاویه خاصی از دید، نماینگر منظره ای دارای زاویه و بعد است. این طرح برای زیبایی بخشیدن به دکوراسیون منازل بسیار پرطرفدار است و هر روز بر تعداد آن ها افزوده می شود.

پارچه محلفه ای در تبریز طرح اسپرت

پارچه های ملحفه تبریز با طرح اسپرت، بیشتر شامل مدل های ورزشی و پرنشاط از انواع رشته های ورزشی هستند. طرح و لوگوی پوشاک ورزشی مثل نایک و آدیداس، باشگاه های ورزشی مشهور مثل بارسلونا و رئال مادرید و لوگوی ماشین ها، همه در این دسته طرح های اسپرت قرار می گیرند. پارچه مدل اسپرت برای ملحفه و روتختی نوجوان و جوان پسرانه بهترین انتخاب است.

ملحفه در تبریز طرح ترکیبی

ست ملافه در تبریز واژه آشنایی برای مشتریان روتختی و سرویس خواب است. ملحفه های تبریز ست با طرح های ترکیبی با یکدیگر به صورت زیر و رو برای رو تختی ها استفاده می شوند که به اصطلاح طرح ست یکدیگر هستند.

دیگر طرح های پارچه های ملحفه ای در تبریز

از دیگر طرح های مشهور پارچه ملحفه ای در تبریز می توان مدل های سلطنتی مجلسی، گل سرخود، عروس، میوه ای، راه راه، چهارخونه ای، پلنگی، رمانتیک عاشقانه، چین دار، آشپزخانه ای، چهل تکه و غیره را نام برد. تعداد طرح های پارچه ملحفه در تبریز می تواند بی نهایت باشد. عکس مکان و شخصیت های معروف، پوسترهای محبوب و هر عکسی که در ذهن دارید را می توان روی پارچه های ملحفه ای در تبریز چاپ کرد.

پارچه های ملحفه ای در اصفهان - نساجی آنلاین

سری رنگ پارچه های ملحفه ای در تبریز

کارخانه های نساجی پارچه ملحفه ای در تبریز، اکثرا هر طرح را در چهار یا پنج رنگ مختلف تولید می کنند. این رنگبندی به خاطر وجود سلایق مختلف رنگ بین مردم است تا بتوانند در خرید ملحفه در تبریز از هر طرح، بین چهار تا پنج رنگ حق انتخاب داشته باشند. کارخانجات نساجی فقط فروش به صورت عدلی دارند. به این صورت که داخل عدل فقط یک طرح با رنگبندی وجود دارد. برای مثال اگر طرح ملحفه در تبریز گل رز باشد و طرح گل رز در پنج رنگ آبی، قرمز، صورتی، سبز، گلبهی تولید شده باشد، داخل عدل از هر رنگ دو طاقه بسته بندی می شود.

عرض انواع پارچه های ملحفه ای در تبریز

پارچه های ملحفه ای در تبریز ساده و طرحدار در عرض های مختلفى تولید می شود که هر عرض مصرف خاص خود را دارد. در خرید عمده و خرده پارچه های ملافه ای در تبریز باید با توجه به کاربرد مورد نظر، عرض مناسب را انتخاب کرد. قیمت انواع پارچه های ملافه ای در تبریز حتی اگر از یک جنس باشند با توجه به عرض متفاوت است. عرض پارچه های ملحفه تبریز بدین شرح است:

ملحفه در تبریز عرض ٧۵ سانتیمتر و عرض یک متر

این دو عرض پارچه ملحفه در تبریز، کمترین مصرف را دارند و توسط کارخانجات کمی تولید می شوند. بیشتر برای روکش تخت های یک نفره یا نوزاد به کار می روند و به ملحفه یک نفره شهرت دارند.

ملحفه در تبریز عرض ١۵٠ سانتیمتر

پارچه تترون، ترگال و کج راه با عرض یک متر و نیم جزو پارچه های ملحفه در تبریز ساده رنگی در این عرض هستند. پارچه های ملحفه ای در تبریز طرحدار با این عرض، اکثرا شامل پارچه تترون عروسکی و گلدار می شوند که برای کالا خواب نوزاد و روتختی به کار می روند.

ملحفه در تبریز عرض دو متر

بیشترین مصرف پارچه ملحفه ای در تبریز در عرض دو متر است. ملافه دو متر عرض از تمامی عرض ها پرفروش تر و پرکاربرد تر است. اکثر مشتری ها این عرض را برای خرید انتخاب می کنند. اکثر ملحفه های تبریز برای مصارف خانگی دارای عرض دو متر هستند. بیشتر کارخانجات نساجی پارچه ملحفه ای در تبریز را فقط در عرض دو متر تولید می کنند. احتمال دارد ملحفه عرض دو متر، به اندازه دو تا سه سانتیمتر عرض کمتری داشته باشد که البته طبیعی است و مشکل خاصی برای کاربرد ملافه تبریز ایجاد نمی کند. تترون ساده با عرض صد و هشتاد سانتیمتر و دو متر نیز ملحفه ساده این بخش است. اکثر پارچه ملافه های عرض دو متر دارای جنس پلی استر پنبه با گرماژ دویست و چهل گرم هستند.

ملحفه عرض دو متر و چهل سانتیمتر

انواع پارچه های ملحفه ای در تبریز طرحدار با عرض دو متر و چهل سانتیمتر، بیشتر برای روتختی و کالای خواب دو نفره استفاده می شوند. اکثر پارچه های ملحفه خارجی با این عرض در بازار های فروش یافت می شوند. نمونه های ایرانی این عرض نیز توسط بسیاری از کارخانجات کشور در بازار توزیع شده است. برای ملافه ساده از تترون عرض دو متر و چهل سانتیمتر ساده در رنگبندی های مختلف به خصوص رنگ سفید استفاده می شود. پارچه کتان ملحفه ای در تبریز بیشتر در این عرض تولید می شود.

ملحفه عرض دو متر و نیم

موارد بالا برای عرض دو متر و نیم نیز صادق است. این عرض نیز بیشتر برای ملحفه در تبریز با جنس صد در صد پنبه در نظر گرفته می شود.

ملحفه در تبریز عرض ٣ متر

پارچه ملحفه ای در تبریز با عرض دو متر و نود سانتیمتر و سه متر نیز برای روتختی های عریض مصرف می شوند. مدل طرح دار این عرض، اکثرا جنس پنبه ای و کتان دارد. تترون عرض سه متر نیز در دسته ملحفه های تبریز ساده این عرض قرار می گیرد.

طاقه های پارچه ملحفه ای در تبریز

مشتری های پارچه باید با اصطلاحات رایج در بازار پارچه آشنا باشند. در خرید عمده ای انواع پارچه های ملحفه ای در تبریز ایرانی یا خارجی، ابتدا باید عرض مورد نظر را به درستی انتخاب کرد و سپس با توجه به متراژ طاقه ها متراژ مورد نظر را به مرکز فروش سفارش داد. متراژ هر طاقه پارچه ملحفه ای در تبریز معمولا سی و پنچ یا چهل متر است. ملحفه های ایرانی در عرض های صد و پنجاه سانتیمتر و دو متر به صورت طاقه کتابی و در عرض های بالاتر دو متر و چهل، دو متر و نیم و سه متر به صورت طاقه رول هستند. هر توپ پارچه ملحفه خارجی نیز معمولا پنجاه متر یا پنجاه یا پنجاه و پنج یارد است. عدل های پارچه ملحفه در تبریز در کارخانه به صورت رنگبندی طرح بسته بندی می شوند که از هر رنگ دو طاقه داخل عدل قرار دارد. اگر قصد خرید طاقه ای یا تک رنگ پارچه ملافه در تبریز را دارید باید به بازار و عمده فروشان مراجعه کنید. در صورتی که خواهان خرید پارچه ملحفه در تبریز به صورت تک رنگ به میزان بالا هستید، باید با کارخانجات یا نمایندگی آن ها ارتباط داشته باشید تا میزان حداقل سفارش را به شما اطلاع دهند. خرید رول ملحفه در تبریز یا به اصطلاح ملحفه رولی در تبریز برای تولیدی های کالای خواب کار را به خصوص در امر برش راحت می کند. اگر طاقه ها به صورت کتابی بود می توانید با دستگاه رول ملحفه تبریز آن ها را یک لا طاقه پیچی کنید.

فروش پارچه ملحفه ای در اصفهان - نساجی آنلاین

اسامی کارخانجات نساجی تولیدکننده پارچه ملحفه در تبریز و سایر شهرها

بهترین مارک پارچه ملحفه در تبریز چیست. با کارخانجات نساجی پارچه ملحفه ای در تبریز و کیفیت محصولات آن ها آشنا هستید. پارچه ملحفه ای در تبریز توانسته به خوبی پاسخگوی نیاز کشور باشد و از لحاظ طرح و مدل نیز تا حد زیادی همگام با نمونه های خارجی حرکت کرده است. طراحان پارچه ایرانی به طور مرتب در حال ارایه مدل های جدید برای ملحفه در تبریز به کارخانجات نساجی هستند. بیشتر شرکت های نساجی پارچه ملحفه در تبریز، یزد، اردکان، بروجرد و مشهد قرار دارند. پارچه ملحفه ای در تبریز و یزد بهترین کارخانه ها و برندهای معروف را دارند. صادرات و واردات انواع پارچه های ملافه ای ایرانی چه اوضاعی دارد. ملحفه لحاف و بالش ایرانی در چند سال اخیر به کشورهای همسایه از جمله عراق، تاجیکستان، افغانستان و کویت صادر شده است. اکثر کارخانجات نساجی پارچه ملحفه در تبریز دارای چندین برند مختلف هستند. متاسفانه بعضی برندها نیز طرح باند و لوگوی برندهای مشهور را تقلید می کنند. این تقلید شامل نام برند نیز می شود. برخی حتی نام برند خود را با تغییر در اسم یا اضافه کردن یک پسوند یا پیشوند شبیه به نام نساجی های معروف می کنند. در خرید پارچه ملحفه در تبریز حتما به نام کامل برند و لوگوی شرکت تولیدکننده توجه کنید.

پارچه های ملحفه ای در تبریز خارجی

گذشته از حرف های کلیشه ای حمایت از کالای ایرانی و مبارزه با قاچاق، در این مورد هم انواع پارچه ملافه خارجی حجم زیادی از مبادلات بازار فروش پارچه در ایران را به خود اختصاص داده است. پارچه ملحفه در تبریز در جدول برندهای خارجی با دو نام مشهورتر است. پارچه ملحفه ترک و چینی از معروف ترین پارچه های ملحفه خارجی در تبریز موجود هستند که اتفاقا خریداران زیادی نیز دارند. تا آنجا که می دانیم، ملحفه ساتن و دورو از تولیداتی هستند که در کشور تولید نمی شوند و فقط نمونه خارجی آن ها فروش می رود. عمده ترین مشکل اکثر پارچه های ملحفه ای در تبریز خارجی و نه همه آن ها، این است که پس از چند بار شستشو زود پوسیده می شوند. اگر تا کنون از ملحفه های خارجی استفاده کرده باشید، درستی این حرف را تصدیق خواهید کرد. دلیل این مشکل، اول نخ پارچه از جمله پنبه درجه دو و سه است و دوم این که این پارچه ها شاید چندین سال در انبارها در شرایط نامناسب مثل تماس مستقیم با آفتاب و آب و هوا، نگهداری و بارگیری شده باشند. اصلی ترین عامل رقابتی ملحفه های خارجی و ایرانی در تبریز، جذاب بودن طرح و مدل پارچه است. از این رو مسئولیت بر گردن طراحان پارچه ایرانی است که چرا نمی توانند پا به پای کارخانه های خارجی، طرح های مدرن به کارخانجات کشور تحویل دهند. متاسفانه فقط بعضی از کارخانه های نساجی ملحفه در تبریز در کشور به صورت حرفه ای فعالیت، و با ایده های نو طرح های جدید ملحفه تبریز را به بازار عرضه می کنند. دیگر کارخانجات مثل یک ماشین کپی پیست، طرح آن ها را کپی و تقلید می کنند.

پارچه ملحفه ای در اصفهان - نساجی آنلاین

پارچه ملحفه در تبریز ترک

خرید پارچه ملحفه در تبریز ترک برای قشر به اصطلاح لاکچری از واجبات محل خواب و روتشکی است. قیمت پارچه های ملحفه ای در تبریز ترک و روش تشخیص اصل بودن جنس، دغدغه مشتریان در خرید عمده است. در ایران این گونه جا افتاده است که اگر بعد از اسم هر پارچه یا پوشاکی کلمه ترک بیاید، نشان دهنده مرغوبیت جنس است. کشور ترکیه در حقیقت یکی از غول های صنعت نساجی جهان به شمار می رود، ولی نسبت دادن هر پارچه ای به اسم ترک و ترکیه در ایران، در اکثر موارد بی مورد و از روی تقلب است. متاسفانه بعضی از برندهای ایرانی باند و رول طاقه پارچه را با کلمات انگلیسی و ترکی چاپ می کنند تا فروشنده آن را راحت تر به اسم جنس خارجی به فروش برساند. البته با صاحبان نساجی که صحبت کنیم، این طور بیان می کنند که از روی ناچاری و فرهنگ غلط جا افتاده در میان مشتریان، برای فروش محصولات خود مجبور به این کار هستند. اکثر پارچه های ملحفه ای در تبریز که در ایران با نام ترک فروش می رود، تولید چین، تایوان، تایلند و یا خود ایران است. در خرید پارچه ملحفه ای در تبریز ترک، مراقب رازهای فروشندگان پارچه باشید و به نام برند در لبه ترکی پارچه توجه کنید. پارچه های ملحفه ای در تبریز ترک، اکثرا از جنس صد در صد پنبه و در عرض های دو متر و چهل سانتیمتر و سه متر هستند و معمولا در حاشیه پارچه اسم کارخانه تولید کننده چاپ شده است. برای صحت نام برندهای نساجی ترکیه می توانید از طریق سرچ در اینترنت اقدام کنید (البته برندی ایرانی نیز داریم که نام و لوگوی یک نساجی ترکیه را کاملا تقلید کرده است). لازم به ذکر است که ملحفه در تبریز جنس ساتینت و ملحفه های تبریز دو طرف چاپ خارجی، مرغوبیت و فروش بهتری نسبت به سایر اجناس دارند.

پارچه ملحفه در تبریز چینی

چین در عرصه پارچه ملحفه در تبریز نیز به خوبی در ایران خوش درخشیده است و توانسته بسیاری از برندهای ملحفه در تبریز ایرانی را از گردونه رقابت خارج کند. جا دارد مشتری ها به خاطر تشکر از کشور چین و مبارزه با بیکاری جوانان این کشور، از انواع پارچه های ملحفه ای در تبریز چینی خرید کنند. پارچه های ملحفه ای در تبریز چینی بیشتر با عرض دو متر و چهل سانتیمتر، به صورت طاقه های پنجاه متری یا پنجاه و پنجاه و پنج یاردی در بازارهای ایران خرید و فروش می شود. قیمت پارچه ملحفه در تبریز چینی وابسته به ورود قانونی یا غیرقانونی آن به کشور است. طرح های متنوع، قیمت مناسب (البته در صورت قاچاق)، زیردست خوب و فرهنگ عامه مردم که جنس خارجی را بهتر می دانند، باعث شده که فروش ملحفه های خارجی در تبریز رشد چشمگیری داشته باشد. ملحفه ساتینت چینی در تبریز و ملحفه های ساده رنگی در تبریز این کشور دارای زیردست بسیار لطیف و خوبی هستند و در بازار تقاضای بالایی دارند.

جدیدترین پارچه های ملحفه ای در تبریز

از انواع نسل جدید پارچه ملحفه ای در تبریز می توان نمونه های نانو، ضد آب، آنتی باکتریال، ضد آلرژی، ضد حساسیت، ضد مایت، نسوز، ضد آب ژاول و لمینت یکبار مصرف را نام برد. این گونه ملحفه های تبریز در کارخانه های داخل کشور نیز تولید می شوند و مصارف خاص خود را به خصوص برای ملحفه بیمارستان ها، مراکز درمانی و پارچه ملافه ای ارگان های نظامی دارند.

عوامل تاثیرگذار بر قیمت پارچه ملحفه ای در تبریز

قیمت پارچه ملحفه در تبریز به خصوص به صورت عمده، تابع عواملی است که دانستن آن از طریق وب سایت نساجی آنلاین می تواند برای برنامه ریزی خرید متناسب با بودجه برای تولیدی ها و فروشنده ها راه گشا باشد. عوامل بیان شده در ادامه اصلی ترین عوامل در تعیین قیمت واقعی پارچه ملحفه در تبریز هستند.

جنس پارچه ملحفه ای در تبریز

برای تشخیص جنس پارچه ملحفه ای در تبریز خوب و با کیفیت از ملحفه نامرغوب چه باید کرد. منظور از جنس پارچه، ابتدا الیاف مصرفی آن است، دوم تراکم بافت تار و پود است (تراکم بافت پارچه از طریق وزن یک متر طول در عرض آن به دست می آید)، سوم لطافت و زیردست پارچه است. هرچه این سه مورد کیفیت بالاتری داشته باشند، طبیعتا پارچه ملحفه ای در تبریز با قیمت بالاتری فروش خواهد رفت. اکثر پارچه های ملافه ایرانی عرض دو متر، جنس پلی استر پنبه با وزن دویست و چهل گرم دارند. جنس های مرغوب تر و روتین بازار دارای جنس تترون هستند.

کیفیت چاپ و رنگ پارچه ملحفه ای در تبریز

پارچه های ملافه ای در تبریز از پارچه هایی هستند که بسیار شسته می شوند. در پارچه ملحفه ای در تبریز طرح دار، طرح های مختلف روی پارچه چاپ می شوند. این چاپ می تواند با کیفیت های مختلفی انجام گیرد. کیفیت رنگ های طرح مورد نظر و تمیزی چاپ کاملا با چشم مشهود است و نیاز به تخصص خاصی ندارد. در برخی کلیپ های منتشر شده در بستر وب می توانید، فرآیند چاپ روی پارچه ملحفه ای در تبریز را ببینید. بحث مهم تر در پارچه ملحفه ای در تبریز چاپی، ثابت بودن رنگ و با کیفیت ماندن چاپ، پس از شستشو است. بعضی از پارچه های ملحفه در برابر مواد شوینده مقاوم نیستند، به مرور زمان و پس از چند بار شستشو، چاپ طرح پارچه یا از بین می رود یا کیفیت و درخشندگی رنگ روز اول را ندارد. بهترین کیفیت چاپ را در بازار را با نام راکتیو می شناسند. پارچه ملحفه در تبریز راکتیو از بالاترین درجه کیفیت چاپ پارچه برخوردار است که در مقابل انواع شستشو، لطافت و کیفیت طرح خود را از دست نمی دهد.

طرح و مدل پارچه ملحفه ای در تبریز

بعضی از کارخانجات در انتخاب طرح برای پارچه ملحفه ای در تبریز بی سلیقه هستند و پارچه ها را متناسب با طبع و سلیقه مردم تولید نمی کنند. زیبایی طرح، جذاب بودن و طرح های جدید می تواند بر قیمت فروش ملحفه تاثیر مستقیم بگذارد. کارخانه تولیدکننده: بعضی از برندهای نساجی تولیدکننده پارچه ملحفه دارای سابقه زیادی هستند و نام آن ها تبدیل به یک برند در میان بازار، فروشندگان و مشتریان شده است. گاه دو کارخانه پارچه ملحفه را با یک جنس، با یک کیفیت و حتی با یک طرح تولید می کنند ولی در اینجا مشهور بودن برند است که باعث اختلاف قیمت محصول می شود. کشور تولید کننده پارچه ملحفه ای در تبریز: فقط کافی است لیبل خارجی را چه واقعی و چه غیرواقعی، روی یک محصول قرار دهیم و سپس مثل آب خوردن آن را گران بفروشیم. پارچه های ملحفه در تبریز خارجی همیشه گران تر از ملحفه در تبریز ایرانی نیستند، این اتفاق در صورتی می افتد که بدون پرداخت گمرک و به صورت قاچاق در بازار توزیع شوند.

پارچه فروشی ملحفه در تبریز

آیا پارچه فروشی شغل مناسب و پر در آمدی است. برای راه اندازی پارچه فروشی باید چه کار کرد. جواب سوال اول مثبت است. اگر قصد راه اندازی یک فروشگاه پارچه فروشی دارید، بهتر است ابتدا با پارچه های پرفروش از جمله پارچه ملحفه در تبریز شیک، در انواع قیمت ها و جنس ها شروع کنید. فروشگاه پارچه ملحفه در تبریز ریسک کمتری نسبت به فروش سایر پارچه ها دارد. برای ابتدای کار با پارچه های ملحفه ای در تبریز، می توانید دکوراسیون پارچه فروشی خود را شیک کنید و به صورت رول آن ها را از قفسه های رولی آویزان کنید. ابتدا بهتر است محصولات کارخانجات مشهور و شناخته شده را در مغازه خود داشته باشید تا بتوانید با یک حراج، راحت تر فروش داشته باشید. درباره سلیقه و قدرت مشتریان خود تحقیق کنید و متناسب با آن برای مغازه خود جنس خرید کنید. فروش پارچه به صورت کیلویی در سطح عمده و خرده نیاز به تجربه دارد و توصیه می شود در ابتدای کار برای فروشگاه خود از اجناس درجه یک و بدون تیکه خرید کنید. خرید عمده پارچه ملحفه در تبریز کیلویی گاه می تواند با ضرر همراه باشد، چون اکثر آن ها دارای خرابی های مختلف هستند.

تولید با پارچه ملحفه ای در تبریز

تاسیس و راه اندازی تولیدی کالای خواب، ملحفه خوشخواب روتختی، تشک، روکش بالشت، سرویس خواب نوزاد و عروس، ملحفه در تبریز هتلی بیمارستانی و سرویس آشپزخانه حاشیه سود بسیار خوبی دارد. با کمی خلاقیت، متفاوت بودن، ایده پردازی جدید و تبلیغات هدفمند می توانید حتی از برندهای قدیمی نیز پیشی بگیرید. برای تولید ابتدا باید سلیقه داشته باشید، دوم این که به خوبی بدانید برای چه قشری و با چه قدرت خریدی می خواهید محصول تولید کنید. سوم اینکه با انواع پارچه های ملحفه ای در تبریز و دیگر مواد اولیه کار خود آشنا باشید و بدانید که مواد اولیه کار خود را از چه طریقی می توانید با قیمت مناسب تر خرید کنید.

فروش عمده پارچه های ملحفه ای در تبریز

خرید و فروش عمده پارچه های ملحفه ای در تبریز به دو روش سنتی و مدرن صورت می گیرد. قیمت خرید در این دو روش متفاوت تر است. پل های ارتباطی بین مصرف کننده و تولیدکننده در روش مدرن فقط یک پل است، به همین دلیل قیمت خرید برای مشتری ارزان تر می شود. کم نیستند عمده فروشی های پارچه ملحفه ای در تبریز در بازار که انواع ملحفه های کارخانجات مختلف را خرید و فروش می کنند. برای همگام بودن با سرعت تغییرات تجارت در خرید عمده پارچه ملحفه ای در تبریز باید با نحوه خرید پارچه در بازار و همچنین نحوه خرید اینترنتی، آشنایی کامل داشته باشید تا در وقت و هزینه خود صرفه جویی کنید. آیا یک مرجع و نمایندگی فروش انواع پارچه های ملحفه ای در تبریز در سراسر کشور وجود دارد که بتوان محصولات کارخانه های نساجی را با بهترین قیمت خرید.

بازار فروش پارچه ملحفه ای در تبریز

فروش عمده پارچه ملحفه ای در تبریز بیشتر در کجاها صورت می گیرد. آیا آدرس بازار پارچه ملحفه در تبریز عمده را می دانید. بازار پارچه ملحفه ای در تبریز تهران، تبریز، یزد، تبریز، مشهد، شیراز، اهواز، بندرعباس و شهرهای کردنشین همیشه پررونق و شلوغ است. بازار فروش و بورس پارچه ملحفه ای در تبریز در تهران و یزد سه قطب اصلی عرضه منسوجات ملحفه ای در تبریز ایرانی به صورت عمده هستند. قیمت خرید پارچه ملحفه ای در تبریز را می توانید در بازارهای مختلف یا سایت های معتبر مثل نساجی آنلاین بازار با یکدیگر مقایسه کنید. در ابتدا باید به روشنی بدانید که مشتریان شما چه جنسی می خواهند و به زبان ساده چقدر حاضر هستند برای خرید پارچه ملحفه ای در تبریز یا روتختی و کالای خواب پول بدهند.

پارچه های ملحفه ای در اصفهان - نساجی آنلاین

خرید اینترنتی پارچه ملحفه ای در تبریز

راه ساده برای خرید پارچه ملحفه ای در تبریز ارزان چیست. قیمت خرید انواع پارچه ملافه ای در تبریز را از چه مرجعی می توان استعلام کرد. آیا می توان بازار فروش پارچه تمام شهرها را در کمتر از یک ساعت مشاهده کرد و اجناس کارخانجات مختلف و قیمت های آن ها را با یکدیگر مقایسه کرد. این یک رویا نیست بلکه واقعیت در حال اجرا است. فروشگاه اینترنتی پارچه ملحفه در تبریز نساجی آنلاین بازار، لیست قیمت انواع پارچه های ملحفه ای در تبریز از کارخانجات نساجی یزد، تبریز و بروجرد و همچنین برندهای خارجی از جمله چینی و ترک را به همراه طرح و رنگبندی، در اختیار مشتریان قرار می دهد. در نساجی آنلاین بازار مشتری با دید کلی نسبت به انواع پارچه ها و کسب مشاوره رایگان از مشاوران فروش می تواند بهترین انتخاب را با ارزان ترین قیمت داشته باشد. در بازار آنلاین پارچه نساجی آنلاین، سفارشات خرید به صورت مستقیم از کارخانه تولیدی با باربری به سراسر کشور ارسال می شود. خوشحال می شویم سوالات و دیدگاه های خود درباره این مطلب را در قسمت نظرات بیان کنید.

دریافت مشاوره و قیمت | ۰۹۱۳۲۲۹۶۱۳۵

..
بازخوردها
  ارسال نظر
  (بعد از تائید مدیر منتشر خواهد شد)
  • - نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
  • - لطفا دیدگاهتان تا حد امکان مربوط به مطلب باشد.
  • - لطفا فارسی بنویسید.
  • - میخواهید عکس خودتان کنار نظرتان باشد؟ به gravatar.com بروید و عکستان را اضافه کنید.
  • - نظرات شما بعد از تایید مدیریت منتشر خواهد شد