درباره پارچه فروشی آنلاین نساجی آنلاین

معرفی پارچه فروشی آنلاین نساجی آنلاین

پارچه فروشی آنلاین نساجی آنلاین با بیش از یک قرن سابقه در حوزه های بافت رنگرزی و تکمیل پارچه فعالیت داشته و از بنیان گذاران پارچه های کش باف و گردباف به مدیریت مرحوم محمد حسین افیونی چیان بوده است و پس از آن تولید پارچه های کتان به مدیریت مرحوم رضا افیونی چیان ادامه پیدا کرده و در حال حاضر مشغول به تولید پارچه های تترون و ترگال و کجراه و فاستونی و مانتویی و از معتبر ترین برند های موجود در بازار است. حضور این گروه در تولید پارچه از گذشته تا کنون ثمره پشت کار و تخصص و رفتار منصفانه و رعایت حقوق مشتری بوده است این گروه در نظر دارد با ایجاد فضای کسب و کار الکترونیک و ایجاد بزرگترین پارچه فروشی آنلاین گامی مهم در راستای تجارت الکترونیک برداشته که هم برای تولید کننده و هم برای مصرف کننده مفید و مقرون به صرفه باشد و با عرضه‌ی انواع پارچه های ایرانی در پارچه فروشی آنلاین از تولید داخلی حمایت کند. وظیفه خود می دانیم که در عرصه پارچه فروشی آنلاین پاسدار حقوق مصرف کننده باشیم. با تشکر از اعتماد شما به  پارچه فروشی آنلاین

توضیحات برای عکس ثبت نشده

توضیحات برای عکس ثبت نشده

عرضه بهترین ها در پارچه فروشی آنلاین

بشریت از زمان پدران پدربزرگش تاکنون در پی پوشاندن بدنش بوده و هست. اوایل این مهم به وسیله‌ی برگ درختان انجام می‌گرفت و با کشتار حیوانات و پوشیدن پوستشان یا کشف گیاهان و جانورانی مانند پنبه و کرم ابریشم و اختراع نخ و پارچه یکی از بزرگترین مشکلات بشر متولد شد: حالا چی بپوشم؟! پارچه از انواع مواد خام ساخته می‌شود که هم به صورت طبیعی و هم به صورت مصنوعی و هم ترکیبی از هر دو وجود دارند. پارچه را می‌توان بر اساس منشا الیاف، نوع پردازش و استفاده‌ی نهایی طبقه بندی کرد. پارچه ‌های طبیعی آن دسته پارچه‌هایی هستند که بشر آنها را با افتادن به جان طبیعت و قلع و قمع آن می‌سازد. از این دسته می‌توان به پوست حیوانات، پیله‌ی کرم ابریشم و دانه‌های گیاهان اشاره کرد. این نوع پارچه تنفس می‌کند و علاوه بر نرم و بادوام بودن حساسیت ایجاد نمی‌کند. پارچه‌ طبیعی بهترین انتخاب برای همه است. این پارچه در اثر اشعه‌ی فرابنفش تغییر رنگ نمی‌دهد. خلاصه که همه‌ی فضایل پارچه ‌ای در این پارچه نهفته است.پارچه‌ مصنوعی از الیافی ساخته می‌شود که یا کاملاً از مواد غیرارگانیک و یا مواد ارگانیک مخلوط با مواد شیمیایی ساخته می‌شوند. پارچه ‌های مصنوعی برای هدفی که ساخته می‌شوند ویژگی‌های زیادی دارند. برخی سبک و فوق العاده ظریف هستند و دیگران جاذب رطوبت هستند و به سرعت خشک می‌شوند. انواع اندکی از آنها بسیار لوکس و مشابه پارچه‌ های طبیعی دیگر هستند و برخی بسیار مستحکم و ضخیم اند.


منشا انواع پارچه ها در پارچه فروشی آنلاین

۱. پارچه­‌هایی که منشا گیاهی دارند؛ مانند کتان، پنبه، کنف و غیره؛

۲. پارچه­‌هایی که سرچشمه­‌ی حیوانی دارند؛ مانند ابریشم، پشم، خز طبیعی و غیره؛

۳. پارچه­‌هایی با سرچشمه­‌ی معدنی؛ مانند آزبست ( پنبه­‌ی نسوز) و پارچه­‌های شیشه­‌ای؛

۴. پارچه­‌هایی که از سنتزهای شیمیایی به دست می­‌آیند؛ مانند نایلون، داکرون و ترگال.

توضیحات برای عکس ثبت نشده

توضیحات برای عکس ثبت نشده

تاریخچه تولید پارچه در ایران

پیشینه بافت پارچه در ایران به هزار‌ه‌های پیش از میلاد می‌رسد. نمونه‌های قدیمی بسیاری نیز در کاوش‌ها به دست آمده است. دوک نخ‌ریسی اولین وسیله پارچه بافی است که الیاف را به نخ تبدیل می‌کند. تکامل این وسیله نقش مهمی در پیشرفت فن نساجی داشته و مقدمه پیدایش چرخ نخ ریسی بوده است. یافته‌های باستان‌شناسی نشان‌دهنده استفاده دوک از دوره نوسنگی است. در بسیاری از محوطه‌های باستانی عصر نوسنگی ایران دوک‌های متعددی یافت شده‌اند. مهری به دست آمده از محوطه چغامیشِ خوزستان متعلق به ۳۳۰۰ ق‌م زنی را در حال نخ‌ریسی نشان می‌دهد. دستگاه بافندگی وسیله بعدی است که تاریخ ابداع آن به اوایل هزاره چهارم قبل از میلاد می‌رسد. بر روی مهری که از شوش به دست آمده است، دو نفر در کنار دستگاه بافندگی نقش شده‌اند که نشان‌دهنده وجود این حرفه در آغاز عصر شهرنشینی است. این دستگاه یکی از دستاوردهای تاریخ تمدن است که تمدن‌های ایران، چین، سوریه و مصر در تکامل آن سهم بسزایی داشته‌اند. کار دستگاه بافندگی درهم تنیدن تار با پود است. دستگاه بافندگی تارها را به حالت کشیده نگاه می‌دارد تا پودها را به‌آن ببافند. نخستین بافته یافت شده از تپه یحیی در کرمان، متعلق به هزاره پنجم قبل از میلاد و از نخ‌هایی است که از الیاف حیوانی به دست آمده‌اند.

پارچه فروشی آنلاین، ارائه دهنده‌ی انواع پارچه به صورت عمده، طاقه ای و کیلویی

آخرین مقالات پارچه فروشی آنلاین (Nassajionline)

چرا پارچه فروشی آنلاین نساجی آنلاین ؟

توضیحات برای عکس ثبت نشده
اخوان افیونی

تیم نساجی آنلاین می کوشد بهترین مرجع ارائه ی اطلاعات در خصوص صنعت پارچه و همچنین بزرگترین عرضه کننده ی مستقیم انواع پارچه مرغوب و درجه یک در ایران باشد. نوآوری، قیمت مناسب و مشتری مداری همواره ۳ رکن اساسی خط مشی نساجی آنلاین می باشد. امید است بتوانیم با بکارگیری نهایت تلاش خود در این زمینه همواره خدمات و محصولات خود را بهبود بخشیم. دسته های گوناگون از انواع پارچه ها با بهترین کیفیت در این مرکز پخش ارائه می شود؛ برای نمونه گستره ی متنوعی از پارچه طرح دار مانتویی بررسی و معرفی شده است.

ارتباط با واحد فروش
۰۹۱۳۲۲۹۶۱۳۵
توضیحات برای عکس ثبت نشده

نساجی آنلاین یکی از معتبر ترین فروشگاه در خصوص عرضه انواع پارچه در چند دهه می باشد .لذا تمامی محصولات فروشگاه از مرغوبترین و با تضمین کیفیت ارائه می شود . 

توضیحات برای عکس ثبت نشده

 نساجی آنلاین ، بزرگترین عرضه کننده ی مستقیم انواع پارچه مرغوب و درجه یک در ایران باشد. نوآوری، و تضمین بهترین قیمت خط مشی نساجی آنلاین می باشد. امید است بتوانیم تلاش خود در این زمینه ی محصولات خود را بهبود بخشیم.

توضیحات برای عکس ثبت نشده

خرید آسان و راحت بدون اتلاف وقت و زمان یکی از اهداف نساجی آنلاین میباشد شما می توانید در کمترین زمان با اطمینان کامل در هر کجای اقصی نقاط کشور که هستید خرید خود را به راحتی انجام دهید.

توضیحات برای عکس ثبت نشده

تیم نساجی آنلاین برای رفاه حال مشتریان خود در نظر دارد کلیه محصولات خریداری شده از فروشگاه را بدون محدویت مکانی به آدرس شما ارسال نمایید .

توضیحات برای عکس ثبت نشده

آمار بازدید هر محصول از ساده ترین مواردی است که نشان دهنده میزان محبوبیت کالای شما است. گرچه ابزارها و شاخص های دیگری هم برای اطلاع از بازخورد وجود دارد. آمار بازدید هر محصول از ساده ترین مواردی است که نشان دهنده میزان محبوبیت کالای شما است. نساجی آنلاین محبوب ترین محصولات و اطلاع از آخرین قیمت انواع پارچه  ارائه کننده ی برتر محصولات پارچه دارای آمار بازدید مناسبی می باشد. تلاشهای این گروه که بدوا از بازسازی کیفیت نان به عنوان پایه خوراک آغاز شده بود. در بخش های پوشاک ، معماری و محیط زیست ادامه یافته و پیشتاز در تولید و عرضه پوشاک الیاف طبیعی میباشد

تمامی حقوق این سایت متعلق به نساجی افیونی می باشد